Järelvaadatav: Kuidas võidad, kui kasutad e-ehituse platvormi?

26.08.2021

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

E-ehituse platvorm on lihtsalt kasutatav, tõhus ja usaldusväärne tööriist, mis toetab Eesti elanikke, ettevõtteid (ennekõike ehitus- ja kinnisvarasektorit) ning avalikku sektorit ehitatud keskkonda puudutavate otsuste langetamisel ja menetluste läbiviimisel.

E-ehituse platvormist on kujunemas kogu ehitise elukaare osaliste ja avaliku sektori infovahetuse kese, mille lahutamatuks osaks on pidevalt täienev digitaalne koopia ehitatud keskkonnast ehk digitaalne kaksik. 3D kaksik on digitaalse kaksiku veebipõhine kasutajaliides, mis võimaldab kõigil analüüsida, simuleerida ja visualiseerida ehitatud keskkonnaga seotud andmeid ja muudatusi kaasaegses 3D keskkonnas.

Veebiseminaril tuleb täpsemalt juttu:

  •        Mis on e-ehituse platvorm ja 3D kaksik?
  •        Milliseid andmeid 3D kaksik visualiseerib ja kuidas need andmed uuenevad?
  •        Milliseid analüüse ja simulatsioone on võimalik 3D kaksikus teha?
  •        Kuidas lisada ehitise infomudeleid (BIM) 3D kaksikusse ja neid teisega jagada?
  •        Milliseid kasutusjuhte on võimalik 3D kaksiku abil tulevikus realiseerida?
  •        Millised teenuseid e-ehituse platvorm veel pakub ning kuidas oma teenuseid liidestada?

Veebiseminari viib läbi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi digitaalehituse valdkonna juht Jaan Saar.

Siin on lühikene video e-ehituse 3D kaksikust.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas võidad, kui kasutad e-ehituse platvormi?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Jaan Saar

digitaalehituse valdkonna juht
Jaan on juhtinud protsesse ja IT lahendusi erinevates ehitusvaldkonna ettevõtetes üle 15 aasta. MKM-ga liitus ta 2018 aastal eesmärgiga viia ellu läbimurre ehituse digitaliseerimises. Luues eeldused ja taristu digitaalseks andmevahetuseks saab riik anda ettevõtetele nii võimaluse kui ka motivatsiooni oma protsesside digitaliseerimiseks, mis omakorda tõstab ettevõtete tootlikkust ning rahvusvahelist konkurentsivõimet. Jaan on digitaalehituse valdkonna juht MKM-s ning vedanud 3D kaksiku arendust kontseptsioonist valmis tooteni.
LISAINFO

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.