Järelvaadatav: Millal saab ehituslepingut muuta?

21.01.2020

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

Veebiseminaril räägime sellest, kuidas võivad turuolukorra muutused kaasa tuua olukorra, kus ehitushinnad pärast ehituslepingu sõlmimist oluliselt kallinevad.

Pole välistatud, et muutunud turuolukorra tõttu võib ehituslepingu täitmine muutuda ehitajale mingil hetkel majanduslikult vägagi koormavaks ja isegi kahjulikuks. Käsitleme lähemalt ehituslepingute olemust ja otsime vastust küsimusele, kas ja kuidas saavad ehitaja ja tellija ennast kaitsta turuolukorra muutumisega kaasnevate suure mõjuga muudatuste eest?

Teemapunktid:

  1. Ehituslepingule omane riskijaotus ja riskijaotuse mõju ehituse maksumuse kokkuleppimisele;
  2. Ehituse siduv ja mittesiduv eelarve ning mõlema eelarve peamised erinevused;
  3. Turuolukorra ja ehituse maksumuse muutumise mõjud ehituslepingu täitmisele;
  4. Ettenähtavad ja ettenägematud muutused ehitusturul;
  5. Kas ja kuidas saavad ehituslepingu pooled ennast kaitsta lepingu kehtivuse ajal aset leidvate ettenägematute muudatuste eest?

 

Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo NJORD Law vandeadvokaat Tavo Tiits.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Millal saab ehituslepingut muuta?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Tavo Tiits

vandeadvokaat
Advokaadibüroo NJORD vandeadvokaat Tavo Tiits. Ma oman teemaga kokkupuudet läbi erinevate ehitusvaidluste, milles olen esindanud nii töövõtjaid kui ka tellijaid.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.