Järelvaadatav: Mis muutub vastutavate ja volitatud töötlejate jaoks?

Kestus: 90 minutit

Mahukas andmekaitsemäärus on turuosaliste seas tekitanud palju küsimusi, mida ei ole lühiformaadis ettekannetega võimalik käsitleda. Esitatud küsimused ja tõusetunud probleemid näitavad, et tegelikult on vajadus uue määruse põhjalikuma tutvustuse järele.
Andmekaitsereformist ei jää puutumata ükski ettevõte, kuna kõik töötlevad isikuandmeid. Seetõttu oleme loonud seminaride sarja, kus tulevad süvitsi käsitlemisele olulisemad andmekaitsemäärusega seotud teemad.
 
Käsitlemisele tulevad teemad:
 
-Andmekaitsemääruse lühitutvustus.
 
-Dokumenteerimis- ja teavitamiskohustused:
-mis muutub?
-seos vastutuse põhimõttega
 
-Lõimitud andmekaitse (Data protection by design & default):
 
-mis on lõimitud andmekaitse?
-millega organisatsioonid peaksid arvestama?
 
-Turvameetmed:
 
-milliseid turvameetmeid peab kohaldama?
-rikkumisest teavitamise kohustused.
 
Sihtrühm: ettevõtete juristid, IT-juhid, juhid, andmekaitsespetsialistid
 
 
Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo SORAINEN vandeadvokaat Mihkel Miidla.
 
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Mis muutub vastutavate ja volitatud töötlejate jaoks?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Mihkel Miidla

advokaadibüroo SORAINEN vandeadvokaat
Vandeadvokaat Mihkel Miidla on infotehnoloogia ja andmekaitse õigusvaldkonna ning telekommunikatsiooni, meedia ja tehnoloogia (TMT) ärivaldkonna juht advokaadibüroos Sorainen. Oma töö käigus on Mihkel omandanud põhjalikud praktilised teadmised isikuandmete kaitse osas ning õpetab külalislektorina ainet „Privaatsus ja Andmekaitse“ ka Tartu Ülikoolis.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.