Järelvaadatav: Omanikujärelevalve kui ehitise tellija parem käsi

Kestus: 120 minutit

Omanikujärelevalve tagamise kohustus avastatakse omanike poolt sageli alles ehitamise alustamisel. Tegu ei ole seadusandja poolt omanikule pandud täiendava tüütu kohustusega, vaid omanikujärelevalve tõhus rakendamine võimaldab kaitsta omanike huve ehitusprotsessis ning annab omanikule võimaluse saada pidevalt ehitusalast pädevat nõu.

Samas ebapiisava omanikujärelevalve korral võib tekkida tõsiseid probleeme näiteks kasutusloa taotlemisel.

 Veebiseminari teemad on:

- millal ja kuidas valida omanikujärelevalve tegija;

- mida omanik peab tegema ja teadma seoses omanikujärelevalve tegevuse õigusliku regulatsiooniga;

- milliseid praktikas esinevaid vigu vältida. 

 

Veebiseminari viib läbi Ehitusekspertiisibüroo OÜ juhataja Teet Sepaste.

Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Omanikujärelevalve kui ehitise tellija parem käsi
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Teet Sepaste

Kohtuekspert
Teet Sepaste on riiklikult tunnustatud kohtuekspert. Üle 20 aasta juhtinud Ehitusekspertiisibürood ning viimased 15 aastat regulaarselt koolitanud ehitusvaldkonna spetsialiste erinevatel teemadel, milledest üheks on olnud ka omanikujärelevalve tegevus.
Teet on olnud ise pidevalt tegev ka omanikujärelevalvena ning suuremad järelevalve objektid on olnud Riia Swedbanki peahoone, Tornimäe kaksiktornid ja Tammsaare Ärikeskus. Samuti on Teet pidevalt teinud korterelamute ehituste omanikujärelevalvet, millistest viimaseks on Staadioni tn korterelamud.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.