Järelvaadatav: Personalitöö mõõdikutest - mida, kuidas ja miks mõõta?

22.04.2020

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

On olemas ütlemine, et "mida sa mõõdad, saab ka tehtud" (what gets measured, gets done).

Vaatame lähemalt, miks on vaja mõõdikuid ja kuidas paremini jõuda õigete või pigem teie organisatsiooni personalistrateegiale sobivate mõõdikuteni.

Kui see on selge, miks ja mida mõõta, siis vaatame üheskoos, kuidas oleks kõige parem seda teostada.

Võtame vaatluse alla üle 10ne erineva mõõdiku ning analüüsime detailsemalt, mis on nende tugevad ja mõnikord ka ehk nõrgemad küljed. 

Jagan omaenda kogemust, mis on võrdlemisi laiaulatuslik, sellest, mis on töötanud ja mis mitte ning kuidas võiks 'ämbreid' kolistamata jätta.

Räägime ka mõõdikute kommunikeerimisest organisatsioonis

Veebiseminaril räägime kindlasti nendest mõõdikutest:

  • Personalistrateegia mõõdikud
  • Värbamine 
  • Talentide juhtimine ja järelkasv
  • Tulemusjuhtimine
  • Teenuse efektiivsus 
  • Töötajate pühendumine, kaasatus, heaolu jne.
  • Personalifunktsiooniga seotud mõõdikud 

Veebiseminari viib läbi Human Element Solutions konsultant ja PARE juhatuse liige Ilona Lott.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected]

 

 
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Personalitöö mõõdikutest - mida, kuidas ja miks mõõta?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Ilona Lott

Ma olen oma ettevõtte Human Element Solutions-i konsultant ja PARE juhatuse liige.
Endast rääkides alustan sellest, et mind on alati juhtinud uudishimu ja soov katsetada- eksperimenteerida – õppida. Arvan, et olen võrdlemisi julge loomuga optimist - kui on idee, mis kõnetab, siis leian viisi, kuidas see ellu kutsuda. Olen käivitaja natuuriga ning hetkel küpsetan “uusi kakukesi”, millega maailma muuta. Kõlab bravuurikalt, aga kui ise muutusi ellu ei kutsu, siis ei tasu ka teisi kritiseerida, et miski ei muutu. Olen elav näide ning katseeksemplar uuest karjäärimudelist “Portfolio Work”, mis teiste sõnadega tähendab, et töötan projektidega/ valdkondadega, mis mind kõnetavad ja kus saan ise arenedes midagi paremaks muuta, kedagi aidata oskuse või kogemusega jne. Vabatahtlikuna tegutsen PARE-s ja naudin seda, et saan õla alla panna mitmetele meie valdkonna arendamise projektidele nagu digi HR teemad, kutse populariseerimine, teadmuskeskuse kontseptsiooni loomine ja häkatoni ellukutsumine, podcastid jne. Usun siiralt, et oleme jõudnud ajajärku, kus traditsioonilised töötamise viisid on asendumas uutega, mis arvestavad oluliselt rohkem sellega, mida inimene ise saab ja soovib enda arengus fookusesse seada. Siit tuleneb aga uus teema- self awareness (enesest aru saamine) ja tööriistad ning hoiakud/käitumine, et soovitu ellu viia. Olen hea meelega valmis coachima, mentoriks olema, kaasa mõtlema teemadel, mis puudutavad enese arendamist, inimeste juhtimist, elukvaliteedi parandamist, oma “tee” leidmist jne. Ettevõtteid toetan samuti organisatsiooni muutuste ja HR strateegia loomisel.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.