Järelvaadatav: Pilvelahendused ja uus andmekaitsemäärus

Kestus: 90 minutit

Hiljuti teatas Dropbox 68 miljoni kasutaja andmete vargusest. Kas ka teie hoiate andmeid Dropboxis? Kasutate koostööpartneritega Google Drive´i? Lubate töötajatel kasutada nende omi seadmeid oma võrgus ja ei piira kontode loomist? Veebiseminaril „Pilvelahendused ja uus andmekaitsemäärus“ saate teada, mis riskidele olete nende otsustega avatud ja kuidas neid riske maandada.
Käsitlemisele tulevad teemad:
 
- Millised on uue andmekaitsemääruse nõuded pilvetehnoloogiate kasutajale?
- Kuidas hoida andmete turvalisuse kontroll enda käes?
- Milliseid riske loob olukord, kus töötajad kasutavad tööinfo saamiseks neile kuuluvaid seadmeid või kontosid?
- Kuidas tagada, et andmete töötleja tegevus oleks nõuetega kooskõlas?
 
Veebiseminari viib läbi NJORD advokaadibüroo advokaat Siiri Kuusik.
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Pilvelahendused ja uus andmekaitsemäärus
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Siiri Kuusik

NJORD advokaadibüroo advokaat
Siiri Kuusik on Eesti Advokatuuri liige. Siiril on kogemus IT valdkonnaga seotud teemadel nii kohalike kui ka rahvusvaheliste klientide nõustamisel. Ta on koostanud mitmeid teenuste tingimusi, milles on rõhku pööratud andmekaitse aspektidele ning osalenud pilvetehnoloogiaga seotud uuringutel, mille eestvedajaks on Professor Christopher Millard, kes on maailmakuulsa Pilvetehnoloogiaõiguse raamatu autor. Samuti nõustab Siiri kohtu- ja kohtuvälistes vaidlustes ning riigihangete ja lepingutega seonduvates küsimustes, mis võimaldab paremini vaidluskohti näha ning neid ka ennetada.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.