Järelvaadatav: Põllumajandusettevõtte raamatupidamise korraldamine

16.12.2019

Veebiseminar

Kestus: 120 minutit

Veebiseminaril räägime praktiliste näidete varal, millega peaks arvestama põllumajandusettevõtte raamatupidamise korraldamisel.

 

Täpsemalt räägime veebiseminaril nendel teemadel:

  •          Põllumajandustoodangu arvestusest
  •          Varade ja kohustiste (kuna arvestada vara, kuna kulu; sihtfinantseerimise arvestamine) põllumajandusettevõttes
  •          Praktilisi näiteid, kuidas varade ja sihtfinantseerimise arvestamine mõjutab ettevõtte finantstulemust.

 

Veebiseminari viib läbi pikaaegne koolitaja Aino Vooro.

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Põllumajandusettevõtte raamatupidamise korraldamine
Hind:
39 €
46,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Aino Vooro

maaettevõtlus- ja finantskonsultant
Aino on lõpetanud Eesi Põllumajandus Akadeemia põllumajanduse ökonoomika ja organiseerimise eriala. Aino on tegevraamatupidaja 1995. aastast. Samuti on Aino pikaajalise kogemusega täiskasvanute koolitaja.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.