Järelvaadatav: Praktilist finantseerimislepingutest põllumajanduses

Veebiseminar

Kestus: 120 minutit

Iga-aastaselt uuendavad põllumajandusettevõtted oma käibekrediiti, võtavad uusi liisinguid ja investeerimislaene. Ka pika tähtajaga müügilepingud sisaldavad oma olemuselt finantseerimislepingute põhimõtteid.

Ostad sisendeid faktooringulepinguga, aga kas ikka oled mõelnud, mis see tegelikult tähendab ja millised on sellest lepingust tulenevad kohustused?

Seega on erinevad finantseerimisviisid järjest enam osaks põllumehe igapäevatööst. Praegune eriolukord võib tekitada raskusi uue finantseerimise saamisel või pikendamisel, samas tekivad alternatiivsed finantseerimisvõimalused, mille tingimustega tasub tuttav olla. Advokaadibüroo TRINITI põllumajanduse töögrupp ja finantstöögrupp kutsuvad veebiseminarile, kus räägime kahe tunni jooksul üldiselt finantseerimislepingutesse puutuvast ning lähemalt faktooringulepingust, pika maksetähtajaga müügilepingust, laenu- ja liisingulepingust ning käsitleme ka tagatisi.

Seminari lõpus vastame osalejate jooksvatele küsimustele

Veebiseminari viivad läbi advokaadibüroo TRINITI vandeadvokaadid Siim Maripuu ja Katri Tomson.

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Praktilist finantseerimislepingutest põllumajanduses
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTORID

Siim Maripuu

vandeadvokaat
Siim Maripuu on advokaadibüroo TRINITI vandeadvokaat. Oma igapäevatöös on ta pühendunud põllumajandussektori õigusnõustamisele, sealhulgas põllumajandusettevõtete ostu-müügitehingud, põllumajandustoetustega seonduvad vaidlused ning valdkonnaga seonduv igapäevane nõustamine (äriühingute toimingud, lepingute sõlmimine, läbirääkimised jms). Siim on läbi viinud rohkelt koolitusi erinevatel teemadel põllumajandusettevõtjaid ühendavatele liitudele, teinud koostööd veebi- ja muidu seminaride läbiviimisel Äripäeva ja selle teemaveebiga pollumajandus.ee, ning õpetab majandusõigust Eesti Maaülikoolis. Lisaks õigustööle juhib Siim TRINITI põllumajanduse töögruppi.

Katri Tomson

vandeadvokaat
Katri Tomson on Advokaadibüroo TRINITI vandeadvokaat. Katri on spetsialiseerunud vaidluste lahendamisele ning tema peamisteks nõustamisvaldkondadeks on pangandus ja finantsõigus ning võlaõigus. Ligi 20-aastase õigusnõustajana tegutsemise aja jooksul on Katri nõustanud nii Eesti kui väliriikide krediidiandjaid ja nende kliente edukalt vaidlustes, mis tulenevad nii erinevatest krediidi -ja tagatislepingutest kui ka muudest finantsinstrumentidest. Lisaks vaidlustööle juhib Katri TRINITI pangandus- ja finantstöögruppi.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.