Järelvaadatav: Puhastusteenus - miks, mida, kuidas ja kellelt tellida?

21.01.2021

Veebiseminar

Kestus: 90 minutit

Iga inimene igatseb puhtuse järele. Puhtusel on olulisem roll meie elu- ja töökvaliteedis, kui seda arvata oskame.

Puhastusteenus on heaoluteenus, millest sõltub otseselt hea ja terve olemine. Paraku jõuame igapäevaelus sageli olukorrani, kus puhtuse teema tekitab rohkelt pingeid ja arusaamatusi. Kuidas siis osta sellist puhastusteenust, mis on kasulik ja loob ühtlasi lisaväärtust?

Veebiseminaril räägime järgmistel teemadel:

-          Puhtuse roll tervisele, töökeskkonnaga rahulolule jne

-          Kuidas määratleda, mis on puhas?

-          Mida kokku leppida puhastusteenuse ostmisel?

-          Mis on puhastusteenuse õnnestumise võtmetegurid?

Veebiseminari viib läbi Puhastusekspert OÜ juhatuse liige Helge Alt.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Puhastusteenus - miks, mida, kuidas ja kellelt tellida?
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Helge Alt

Juhatuse esimees
Helge Alt on hariduselt pedagoogika teadusmagister. Koristusvaldkonnas on ta tegutsenud koolitaja ja konsultandina juba üle 20 aasta. Helge on pühendunud tulemuspõhise koristamise ja teadliku puhtuse loomisele. Ta panustab ka puhastusvaldkonna kutsekomisjoni esimehena ja on osalenud mitmete puhastusvaldkonna standardite väljatöötamisel. Helge on aidanud optimaalseid koristusprotsesse arendada paljudes asutustes nii Eestis, kui ka mujal maailmas.
Oma pädevuse arendamiseks on ta osalenud rahvusvahelistel koolitustel ja seminaridel erinevates riikides, tuues kogemusi Eestisse nii suurest osast Euroopa riikidest kui ka Ameerikast.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.