Järelvaadatav: Riskid ja riskide maandamine IT lepingute sõlmimisel

Kestus: 90 minutit

Rauno Kinkar advokaadibüroost LEXTAL käsitleb IT lepingute sõlmimisel tõusetuvaid riske ja nende maandamise võimalusi. Veebiseminaril käsitletakse riske mis tõusetuvad arenduslepingutest, tarkvara litsentseerimisel, riistvara soetamisel ja teistes tavapärastes IT’ga seonduvates tehingutes.

Käsitlemisele tulevad teemad:

  • Käsitleme riske erinevate lepinguliikide juures: tarkvara ja riistvara arendus; tarkvara ja riistvara teenusena; tarkvara litsentseerimine; IKT süsteemide soetamine;
  • Analüüsime, kuidas tagada lepinguliselt:

o    andmekaitse ja küberturve;

o    kontroll intellektuaalse omandi üle;

o    teenuse ja toote kvaliteet;

o    arendusteenuse või muu IT hanke jätkusuutlikkus;

o    konfidentsiaalsus.

Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo LEXTAL advokaat Rauno Kinkar.

 

Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Riskid ja riskide maandamine IT lepingute sõlmimisel
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Rauno Kinkar

advokaadibüroo LEXTAL advokaat
Rauno peamiseks töövaldkonnaks on advokaadina vaidluste lahendamine tsiviilkohtumenetluses, keskendudes sealjuures IT lahenduste ja tarkade tehnoloogiatega seonduvatele õigusküsimustele. Rauno sulest pärineb Eesti esimene laiapõhjaline ja õigusteoreetiline käsitlus isejuhtivatest sõidukitest. Kliendile kaasaegse ja toimiva lahenduse otsimine ja leidmine on see, mis Raunot inspireerib.
Rauno on Eesti Reservohvitseride Kogu liige ning kuulub Tuleviku Tehnoloogiate Sihtasutuse nõukogusse. Õigusteadmised pärinevad Tartu Ülikoolist ning töövälisel ajal purjetab Rauno Tallinna lahel, mängib discgolfi või tennist.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.