Järelvaadatav: Riskihalduse 7 aspekti, mida rakendusstandard alati ei kirjelda

Kestus: 75 minutit

Riskihalduseks on palju standardeid, kuid laias laastus on nad kõik sarnased - leia ohud, nõrkused, hinda võimalikud kahjud ja rakenda meetmed. Iga organisatsioon valib omale ise riskihaldamise metoodika, kuid rakendamise käigus saavad takistuseks mitte mõne valitud metoodika rakendamise nõuded, vaid muud taustateemad, mida algusest peale ei osatud arvestada.

Veebiseminaril tulevad jutuks just need taustateemad ja muud lektori kogemusest tuletatud mõtted, millega infoturbe riskide halduses tuleb lisaks standardite ja metoodikate nõuete rakendamisele arvestada.

Riskihalduse rakendajatele annab seminar tuge ja äratundmisrõõmu kirjeldatavatest situatsioonidest ja nende võimalikest lahendustest.

Juhtide jaoks on seminar sissevaade riskihalduse protsessi tagamaadesse ning aitab mõista, kuidas riskihaldusest tegelikult kasu on.

Veebiseminaril käsitletavad teemad:

- Defineerime infoturbe põhimõisted

- Riskihaldus - mis see on?

- Infoturve ja teised pralleelprotsessid

- Inimesed riskihalduses

- Positiivsed ja negatiivsed riskid

- Kui juhtub...

- Mõõtmine

- Protsessi juurutamine

- Kust tuleb tegelik kasu riskihaldusest?

Veebiseminari viib läbi Cybernetica AS IS audiitor ja projektijuht, EISAÜ juhatuse liige, ISACA Estonia Chapter Vice President Mari Seeba.

 

Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Riskihalduse 7 aspekti, mida rakendusstandard alati ei kirjelda
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Mari Seeba

Cybernetica AS IS audiitor ja projektijuht, EISAÜ juhatuse liige, ISACA Estonia Chapter Vice President
Mari Seeba on Cybernetica AS infosüsteemide audiitor ja konsultatsiooni projektide juht, EISAÜ / ISACA Estonia Chapter juhatuse liige. Tegelenud infoturbe halduse konsultatisooni- ja rakendusprojektidega nii riigi- kui erasektoris aastast 2005. Osalenud ja koordineerinud paljusid uuringuid infoturbe, krüptograafia, eID ja PKI teemadel. Elanud üle turbestandardite muutumise nõuetepõhiselt riskipõhiseks, näinud kõrvalt ja osalenud ISKE arengutes, olnud kaasatud standardiloomesse ja aidanud tuua muude ettevõtete kõrval ka koduettevõttele Cybernetica AS infoturbehalduse ISO/IEC 27001:2013 vastavussertifikaadi.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.