Järelvaadatav: Töölähetustega seotud maksuprobleemid

Töölähetus on vastavalt töölepingu seadusele tööülesannete täitmine väljapool töö tegemise kohta. Olenevalt töölähetuse sihtkohast on võimalik maksta töötajale päevaraha ning kompenseerida majutuse ja transpordikulusid. Keskendume olulistele küsimustele, mis seoses lähetustega kerkivad ning vaatame, mida peab silmas pidama töölähetuste maksustamisel.

 

 

Veebiseminaril käsitleme alljärgnevaid teemasid:

-      muudatused töölähetuse kulude määruses 01.07.2017 ja 01.01.2020;

-      töö koht paindliku töö ja kaugtöö korral;

-      maksuvaba päevaraha tasumine, piiranud ning levinud vead;

-      töölähetus vs. lähetatud töötaja (A1) – kas iga lähetus on töölähetus;

-      tulu- ja sotsiaalmaksu tasumine töötamisel lähetuses;

-      töölähetuse kulud.

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Töölähetustega seotud maksuprobleemid
Hind:
39 €
46,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Aule Kindsigo

Kindsigo Konsultatsioonid OÜ juhataja ja maksukonsultant
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.