Järelvaadatav: Töösuhete õigusaktide olulisimad muudatused ja kohtupraktika

11.01.2022

Veebiseminar

Kestus: 100 minutit

Veebiseminaril teeme tagasivaate aastale 2021 ja tuletame meelde, millised muudatused jõustusid töösuhteid puudutavates õigusaktides ning mida uut tõi meile kohtupraktika. Samuti räägime 2022. aastal jõustuvatest seadusemuudatusest ja väljatöötamisel olevatest seaduseelnõudest.

 

Teemadena leiavad käsitlemist:

  • tööohutus ja töökeskkond,
  • vaktsineerimine,
  • vanemapuhkused,
  • paindlikud töötingimused,
  • muutuvtunnikokkulepped,
  • tähtajalised töölepingud,
  • vilepuhumine,
  • kollektiivsed töösuhted,
  • ja palju muud.

Veebiseminari viivad läbi vandeadvokaadid Advokaadibüroo Sorainen partner Karin Madisson ja nõunik Pirkko-Liis Harkmaa.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Töösuhete õigusaktide olulisimad muudatused ja kohtupraktika
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTORID

Karin Madisson

partner, vandeadvokaat
Karin on tööõigusega tegelenud juba üle 20 aasta. Tal on märkimisväärne kogemus ühingu-, töö- ja pankrotiõiguse valdkondades ning ühinemiste ja ülevõtmiste valdkondades. Karin vastutab advokaadibüroos Sorainen mh tööõigusvaldkonna eest ning tema nõustada on olnud keerukad kohtuvaidlused ja kollektiivsetest töösuhetest tulenevad vaidlused (sh streigid). Karin nõustab kliente aktsionäridevahelistes suhetes ja vaidlustes ning juhatuse liikmete vastutusega seotud küsimustes. Ta on osalenud mitmetes ülepiirilistes ja kohalikes ümberstruktureerimistes. Kõige enam naudib Karin siiski kompromisside saavutamist ja keeruliste olukordade lahendamist kohtuväliselt. 2013. ja 2018. aastal valiti Karin Eesti Advokatuuri äriõiguse komisjoni esinaiseks, mida ta juhib siiani.

Pirkko-Liis Harkmaa

Advokaadibüroo Sorainen nõunik
Pirkko-Liis Harkmaa on nõunik advokaadibüroo Sorainen ühinguõiguse, ühinemiste ja ülevõtmiste meeskonnas, keskendudes peamiselt tööõigusele. Enne Soraineniga liitumist tegutses ta üle 20 aasta ühes Baltimaade tippkolmikusse kuuluvas advokaadibüroos. Tööõiguse advokaadina on ta nõustanud nii Eesti kui ka välismaiseid kliente nii igapäevastes küsimustes, töövaidlustes kui ka keerukamates restruktureerimisprojektides ja piiriülestes tehingutes. Alates 2008. aastast on ta Euroopa Tööõiguse Advokaatide Assotsiatsiooni juhatuse liige ja 2020. aastast Eesti Advokatuuri tööõiguse komisjoni liige. Hiljuti läbis ta Estonian Business Schoolis „Personalijuhi arenguprogrammi”, omandades praktilisi teadmisi personaljuhtimisest. Ta on Tartu ülikoolis viinud läbi üliõpilaste tööõiguse eriseminare ja andnud arvukaid tööõigusalaseid kliendikoolitusi.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.