Järelvaadatav: Turvatunne heitlikel aegadel: tõhus sisekommunikatsioon

Veebiseminar

Kestus: 120 min

Igas ettevõttes on paremaid ja kehvemaid aegu. Kui lasta heitlikel aegadel ettevõttes omasoodu kulgeda, külvab see segadust, kahtluseid ja ärritust.

Lihtsaid sisekommunikatsiooni põhimõtteid järgides on võimalik kastanid tulest välja tuua ehk hoopis vastupidiselt meeskonna- ja missioonitunnet suurendada.

Kuidas seda teha suurettevõttes, kohalikus väikeettevõttes või miks mitte –oma perekonnas–, räägime sisekommunikatsiooni põhimõtetele keskenduval veebiseminaril.

Arutlusele tulevad teemad:

  •        Millistest kommunikatsiooni põhimõtetest ei tohiks kunagi üle astuda?
  •        Kõhutunne: tabu või tööriist
  •        Mida öelda, mida ütlemata jätta?
  •        Kas tavasuhtluskanalid sobivad ka kriisi puhul?
  •        Kuidas mõõta sisekommunikatsiooni tulemuslikkust?

 

Veebiseminari viib läbi Omniva sisekommunikatsooni juht Kelli Talving.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

 

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Turvatunne heitlikel aegadel: tõhus sisekommunikatsioon
Hind:
49 €
58,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.