Järelvaadatav: Uued suunad ehitushangete vaidlustamisel

Kestus: 90 minutit

Veebiseminari käigus räägime uutest suunadest ehitushangete vaidlustamisel.
Uue kohtupraktika kohaselt ei saa ehitushangetele kvalifitseerumisel enam tugineda ühispakkumusena teostatud lepingumahule, vaid üksnes sellele osale lepingust, mida aktiivselt ja tõhusalt täideti. Seetõttu on oluline jälgida, et konsortsiumilepingutes tooksid ühispakkujad selgelt välja, kes mille eest vastutab.
 
Teemad, millest kuuled kui vaatad veebiseminari järele:
 
- Riigihankealusdokumendid
 
- Kvalifitseerimistingimused
 
- Puuduste kõrvaldamise võimalused pakkumuses ja kvalifikatsioonis
 
- Kõrvaldamine lepingu rikkumiste tõttu
 
- Vaidlustusmenetlus
 
- Hankelepingu muutmine
 
Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo NOVE vandeadvokaat Veiko Vaske.
 
Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected]
 
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Uued suunad ehitushangete vaidlustamisel
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Veiko Vaske

vandeadvokaat
Veiko Vaske on Advokaadibüroo NOVE vandeadvokaat, kes on oma praktikas spetsialiseerunud erinevatele majandushaldusõiguse valdkondadele nagu riigihanked, ehitus- ja tegevusload, planeeringud ning nendega seonduvad õigusküsimused alates kohtuvaidlustest kuni ehituslepinguteni. Aastatel 2007-2012 oli ta riigihangete vaidlustuskomisjoni esimese koosseisu liige. Enne seda oli Veiko Vaske teenistuses Rahandusministeeriumis, kus tegeles riigihangete õiguse ja poliitika kujundamisega, oli RHS 2007 eelnõu põhikoostaja ning esindas Eesti riiki EL õigusloomeprotsessis riigihankedirektiivide ja õiguskaitsedirektiivide väljatöötamisel. Ta on olnud riigihangete õiguse õppejõud Tallinna Majanduskoolis ning õpetab ehitus- ja planeerimisõigust Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.