Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Kas päikesepaneelid on tulus investeering?

Kestus: 75 minutit

Kas ka Sinu era- või ärikinnisvara vajaks päikesepaneele? Milline on keskmine tootlikus ja milliseid võimalused on paigaldusel? Veebiseminaril kuuled sellest kõigest ning on võimalik esitada spetsialistile ka küsimusi.
Lisaks energiasäästule on päikesepaneelide kasutamisega võimalik tõsta hoone energiaklassimärgist ja nii ka oma kinnisvara väärtust.
 
Kokku on Eestis praegu enam kui 1600 päikeseelektrijaama, millest suure osa moodustavad just eramajad. Samas, kui just ettevõtete elektritarve on sageli väga suur, eriti tootmis-, lao- ja büroohoonetel. Paljud ettevõtted töötavad pidevalt selle nimel, et vähendada oma äritegevusest tulenevaid keskkonnamõjusid. Tõsiseks väljakutseks on saanud CO2 heitmete piiramine, mis on vastutustundlikke firmade keskkonnapoliitika üheks aluseks. Päikeseenergiasüsteemiga saavutatakse märkimisväärne energia kokkuhoid ning vähendatakse CO2 emissiooni. Silmapaistev päikesepaneelide lahendus annab ettevõtetele ka konkurentsieelise, kuna see on selge märk klientidele ja partneritele, et ettevõtte üheks väärtuseks on puhas keskkond.
 
Veebiseminaril kuuled järgnevaid teemasid:
• Päikeseeletrijaam ja selle komponendid;
• Võrguühendusega päikesejaam;
• Võrguühenduseta ja hübriidlahendus;
• Päikeseelektri turg Eestis;
• Uued energiatõhususe minimumnõuded;
• Päikesejaamade erinevad paigaldusvõimalused;
• Päikesejaama asukoha valik ja tootlust vähendavad tegurid;
• Näiteid erinevate päikesejaamade tootluste kohta.
 
Veebiseminari viib läbi Energogen müügivaldkonna juht Juhan Toots
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kas päikesepaneelid on tulus investeering?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Juhan Toots

müügivaldkonna juht
Juhan Toots on Energogen müügivaldkonna juht. Energogeni põhitegevuseks on päikesepaneelide terviklahenduste müük ja paigaldus, nad tegutsevad taastuvenergiaturul alates 2011.aastast ja ettevõte põhineb Eesti kapitalil. Energogen on veendunud, et päikeseenergial on ka Eestis suur potentsiaal ning on rõõm näha, et paljud koduomanikud ja ettevõtjad on leidnud võimaluse, et päikesepaneelide abil oma energiasäästu- ja sõltumatust suurendada ning samal ajal oma rohelist jalajälge vähendada.