Järelvaadatav: Kinnisvara müümise ABC

Kestus: 75 minutit

Kinnisvara nõustaja ja maakler on öelnud, et tänapäeval oma kinnisvaraga ise tehingute tegemist võib võrrelda Tallinnast Tartusse eesli seljas sõitmisega – heal juhul võib ju kunagi kohale jõuda, kuid millises olukorras ja millise hinnaga on täiesti ettearvamatu.
Aasta Maakler 2018 tiitli pälvinud CKE kinnisvarabüroo maakler Reelika Tammemäe-Kadak aga arvab, et kui on huvi, teadmisi kinnisvaraturust, häid vahendeid kuulutuse koostamiseks, eelkõige pean siin silmas fotosid ja palju vaba aega, et käia huvilistele oma kinnisvara näitamas, siis on ka ise müümine võimalik. Ja ta ei pelga müüjaid harida, nagu on inimesi kes küpsetavad ise head leiba või saia oma põhitöö kõrvalt, on ka inimesi, kellel on tõesti võimalik ise müügiga heal tasemel tegeleda. Kuid siiski suurem osa tunneb ennast professionaalse maakleri abi kasutades tundmatus olukorras oluliselt mugavamalt ja turvalisemalt.
 
Aasta Maakler 2018 veebiseminaril saad vastused küsimustele:
- Kas ja kuidas müüa ise kinnisvara?
- Millised on ise müümise riskid ja eelised?
- Kuidas toimub edukas kinnisvara müük kui kaasata maakler?
 
Veebiseminari viib läbi CKE kinnisvarabüroo maakler Reelika Tammemäe-Kadak.
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kinnisvara müümise ABC
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Reelika Tammemäe-Kadak

Kinnisvaramaakler
Reelika on kinnisvaravaldkonnas tegutsenud juba 14 aastat ning on kutseline maakler.

Ta näeb, et maakleri elukutse on ajaga palju muutunud ning seda ametit osatakse täna rohkem hinnata. Maaklerid on muutunud professionaalsemaks ja Reelika ise pöörab suurt tähelepanu oma pidevale erialasele täiendamisele ning on mentoriks ja innustajaks ka noorematele kolleegidele.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.