Edukas müük Amazonis

Teejuht alustamaks toodete müüki Amazonis

Kestus: 8 akadeemilist tundi

Vana-Lõuna 39/1, Tallinn

Koolitusel tehakse selgeks esimesed sammud, kui on soov müüa oma tooteid Amazoni platvormil – räägitakse lahti, millises järjekorras ja millele keskenduda, et saada oma tooteid kiirelt müüa ning vältida seejuures kulukaid vigu ja ebavajalikke tegevusi.

 

E-kaubandusplatvorm Amazoni võimaldab viia oma tooted klientideni enamikul maailma suurimatest turgudest. Erinevalt tavapärasest kaubandusest ei ole sul vaja läbida sortimendikomisjone, veenda ostujuhte, saata näidiseid jne. Amazonis on sul võimalik oma tooted paigutada kohe Amazoni „riiulile“ klientidele ostmiseks. Koolitusel saad selgeks, kuidas oma kaup Amazoni riiulitele paigutada.

 

Kauba saadavus riiulis ei tähenda aga seda, inimesed seda ostavad. Enne toote riiulisse paigutamist on vaja teada, kas kauba järele on nõudlust, milline on konkurentsiolukord ja kuidas kliendid toodeteni jõuavad. Koolitusel osaledes õpid analüüsima turgu ning toodete müügipotentsiaali.

 

Kui õige toode on õigesse riiulisse asetatud, on vaja see riiulis esile tuua ja konkurentidest eristuda. Amazonis tähendab see suurepärase tootelehe loomist. Koolitusel saad teada, millistest komponentidest ja kuidas luua Amazonis head ja toimivat tootelehte.

 

Koolituse eesmärk on anda ettevõtjale ülevaade ja arusaam sellest, kuidas toimib müük Amazoni platvormil ning mida alustades silmas pidada – millises  järjekorras ja millele keskenduda, et saada oma tooteid kiirelt müüa vältides sealjuures kulukaid vigu ja ebavajalikke tegevusi.

 

Koolitusele on oodatud:

  • ettevõtjad, kellel on oma toode või tootmine, ning soovivad jõuda uute klientideni läbi Amazoni platvormi;
  • e-kaubandusega tegelevad ettevõtted, kes soovivad ka Amazonis müüma hakata;
  • ettevõtted, kes juba on alustanud Amazonis müügiga, kuid näevad, et see on keerulisem kui esialgu arvati;
  • ettevõtlikud inimesed, kellel on kapitali ning soov alustada ettevõtlusega.

 

Koolituse tulemusena osaleja:

  • teab, kuidas teha esmase toote või tooteportfelli turu-, konkurentsi- ja kasumlikkuse analüüsi;
  • saab aru Amazoni algoritmide toimimispõhimõtetest;
  • teab, kuidas kalkuleerida Amazoni toote lansseerimiseelarvet;
  • teab, kuidas luua toimivat Amazoni tootelehte;
  • mõistab klienditagasiside (review) rolli ja teab, kuidas saada paremat tagasisidet;
  • omab ülevaadet logistikalahendustest, mida saab kasutada Amazonis müümise korral.

 

Lisaks teoreetilisele osale ja näidetele igapäevasest tööst proovime praktiliselt järele, kuidas läbi viia Amazoni turu-uuring ning koostada tootele briif, mille järgi saab luua tootelehe tekstid ja pildimaterjali. Praktilise osa jaoks on vajalik, et iga osaleja võtaks kaasa oma sülearvuti. Enne koolitust palume igal osalejal luua Helium10 kasutajakonto (piisab tasuta kontost) ning lisada Chrome’i brauserisse Helium10 Chrome extension.

 

Koolitusel lahendame lisaks teoreetilisele osale ka praktilisi ülesandeid, et kinnistada ja hinnata koolituse tulemuslikkust. Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on terves mahus koolitusel osalemine.

 

Loe koolitaja artiklit:

5 õppetundi, kuidas Amazoni platvormil müües mitte ebaõnnestuda

 

KOOLITAJA

Dan Murumets

Dan on aastaid töötanud jae- ja hulgikaubanduses müügi-, turundus- ning ostujuhina. Dan lahkus oma viimaselt kategooriagrupi juhi positsioonilt Rimis 2018. a, et alustada ettevõtlusega. Sellest ajast on Dani põhitegevuseks Amazonis oma private label toodete müük.

Viimased kaks aastat on toonud läbimurde ning ca 100 000 USD kuukäibe. Enne seda aga sai alustades sai tehtud palju vigu, mis tähendasid kaotatud aega ja raha. Tänu läbitud õppetundidele ja saavutatud edule on Dan nõustanud ettevõtjaid Amazonis müügi käimalükkamisel ning aidanud neil kokku hoida aega ja raha.
AJAKAVA

09:30 - 09:45

09:30 - 09:45

Kogunemine ja tervituskohv

09:45 - 11:00

09:45 - 11:00

1. Sissejuhatus Amazoni müügiplatvormi

11:00 - 11:45

11:00 - 11:45

Kohvipaus

11:45 - 13:15

11:45 - 13:15

2. Turu-uuring Amazonis

13:15 - 14:00

13:15 - 14:00

Lõuna

14:00 - 15:30

14:00 - 15:30

3. Amazon ja logistika

15:30 - 15:45

15:30 - 15:45

Kohvipaus

15:45 - 17:00

15:45 - 17:00

4. Kuidas luua tooteleht, mis müüb

REGISTREERIMINE
06.06.2022 Edukas müük Amazonis
Hind:
465 €
558 € km-ga
Osalejate arv:

Lisainfo:
Äripäeva Akadeemia | Vana-Lõuna 39/1, Tallinn
667 0439 | [email protected]

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].

Korraldaja võib koolitusel teha pilte ja jagada neid osalejatega, samuti kasutada neid sarnaste koolituste turundamiseks.