Pythoni programmeerimise algkursus on loodud Pythoni Instituudi poolt ja on teostatud OpenEDG Academy koolitusplatvormis. Algkursus sobib ilma Pythoni programmeerimise teadmisteta isikutele.
Kursuse põhieesmärk on suunata koolitatav täielikust programmeerimisoskamatusest programmeerimisalaste teadmiste tasemele, mis võimaldab tal Pythoni keeles kodeeritud programme kujundada, kirjutada, siluda ja käivitada ning mõista tarkvara arenduse põhimõisteid.
Koolitus toimub koostöös KPMG Baltics OÜ-ga.
Loe lisaks : https://www.ituudised.ee/sisuturundus/2021/05/31/python-nr-1-tooriistakast-probleemide-lahendamiseks
Sihtgrupp:
- koolitatavad, kes ei oska, kuid tahaksid programmeerimist osata
- koolitatavad, kes on kunagi programmeerimisega kokku puutunud, kuid soovivad just Pythonit õppida
- enda teadmiste pagasit programmeerimiskeele oskusega täiendada soovivad analüütilist tööd tegevad palgatöötajad
Koolituse tulemusena osaleja:
- on kindel oma võimetes ennast täiendada ning transformeerida senist karjääri realiseerides end edukalt infotehnoloogia valdkonnas
- oskab luua, arendada ja parendada lihtsamaid Pythonis kirjutatud arvutiprogramme
- lahendab edukalt lihtsamaid andmekaeve, analüütika, automatiseerimise, administreerimise ja ETL (andmepuhastuse) ülesandeid
- on kompetentne PCEP eksami sooritamiseks ja vastava sertifikaadi omandamiseks
- tunneb programmeerimise kõige tähtsamaid võtteid ning suudab alustada mõne teise programmeerimiskeele õppimist.
Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt):
Koolitusel osalemiseks on vajalik ingliskeelsest tehnilisest tekstist arusaamine materjalide kasutamiseks.
Ei ole vaja osata programmeerimist.
Koolituse läbiviimise põhimõtted:
Koolituse käigus on osalejatel soovituslik kasutada oma sülearvutit piisavate kasutajaõigustega Pythoni ja vajalike moodulite, samuti Jupyter Notebooki, installeerimiseks. Andmekaeve projekti (valikuline) jaoks on soovitatav MS Windows 10.
Koolituseks sobiva arvuti puudumisel palume võtta ühendus koolitajaga meili teel [email protected] (hiljemalt 3 tööpäeva enne koolituse algust).
Õpiväljundite saavutamist hinnatakse praktiliste harjutuste ja iseseisvate ülesannete lahendamise käigus.
Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.
Maht: 32 akadeemilist tundi
Täienduskoolituse õppekavarühm: 0613 Tarkvara ja rakenduste arenduse ning analüüsi õppekavarühm
Koolitushind sisaldab lisaks:
- tasuta õppematerjale veebipõhises õppekeskkonnas;
- üle 5 tunni soovituslikke videoharjutusi;
- Kursuse lõpus saavad osalejad KPMG allkirjastatud tõendi kursuse läbimise kohta
Lisaväärtusena pakume:
- värskeid puuvilju
- sooje jooke koos suupistetega;
IT koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine tööandjale.
Näeme koolitusel!
Tagasiside koolituselt:
⭐⭐⭐⭐⭐
„Väga meeldiv kui nii spetsiifilise ala asjatundjad oskavad ja on nõus nii arusaadavalt teemat käsitlema. Väga innustav ja inspireeriv koolitus oli“
⭐⭐⭐⭐⭐
„Koolitus oli väga intensiivne. Ilmselt oleks enne koolitusele tulemist pisut teada programmeerimise põhialuseid. Kuid koolitaja suutis need inimlikus keeles selgeks teha.“
⭐⭐⭐⭐⭐
„Klassis koolituse formaat koos Rauliga oli väga hästi organiseeritud.“
⭐⭐⭐⭐⭐
„Koolitus ületas minu ootusi mitmekordselt. Koolitaja on väga professionaalne, oli meeldiv viibida koolitusel ja mõnus õppida, olenemata sellest, et tegemist oli suhteliselt keerulise teemaga.“
Koolituse viib läbi Raul Nugis
Raul on juhtiv andmeteadlane KPMG Tallinna andmeteaduse kompetentsikeskuses Lighthouse.
Analüütiku ja programmeerijana on ta loonud ja juurutanud automaatseid jälgimissüsteeme ning BI (Business Intelligence) lahendusi, automatiseerinud rahvusvahelise haardega äriettevõtete finantsraporteerimise pipeline ning teostanud isetoimetavate algoritmite algkoodi kontrolle. Nende ja teiste uuendusmeelsete tehnoloogiate abil on Raul aidanud klientidel tuvastada ja tagasi saada miljonitesse ulatuvaid alalaekunud tulusid.
Rauli kogemuste põhivaldkonnad on digitaalne ekspertiis, infoturbealane nõustamine, andmete kogumine ja analüüs uurimustööde jaoks, RPA (Robotic Process Automation), ETL (andmete puhastamine) ja programmeerimine andmeanalüüsi ning masinõppe jaoks, turuanalüüs, regulatsioon ja järelevalve erinevates majandusharudes ning -sektorites, sealhulgas infrastruktuuri- ja transpordisektoris.
Raul on Rahvusvahelise Arvutikriminalistide Seltsi (ISFCE) liige ja ta on kogenud ning sagedane kõneleja siseriiklikule ja rahvusvahelisele publikule.
⭐⭐⭐⭐⭐
Väga meeldiv kui nii spetsiifilise ala asjatundjad oskavad ja on nõus nii arusaadavalt teemat käsitlema. Väga innustav ja inspireeriv koolitus oli..