Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Korteriomandi uued reeglid

Kestus: 90 minutit

Veebiseminar annab arendajatele, majade renoveerijatele, korteriomanikele, samuti investoritele ja kinnisvara vahendajatele informatsiooni uutest korteriomandi moodustamise reeglitest. Räägime sellega seonduvatest probleemidest ning jagame soovitusi, millele enam tähelepanu pöörata.
2018. aasta 1. jaanuaril jõustunud uue korteriomandi- ja korteriühistuseadusega muutus ka korteriomandite moodustamise reeglid.
 
Mõned olulisemad teemad, millest tuleb juttu:
 
- Miks alates 2018. aastast ei ole korteri üldpind kinnistusraamatus nähtav?
 
- Uued nõuded korteriomandi plaanile - kes väljastab, kes kinnitab?
 
- Rõdu, terrass, veranda, lodža – kas kuulub korteri üldpinna sisse?
 
- Mis oli kasutuskord (kuni 2017) ja mis on erikasutusõigus (alates 2018)?
 
- Mis saab kasutuskorrast?
 
- Kuidas käib parkimiskoha ost-müük?
 
- Ja palju muud vajalikku.
 
Veebiseminari viivad läbi Tallinna notarid Merle Saar-Johanson ja Tarvo Puri.
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Korteriomandi uued reeglid
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTORID

Merle Saar-Johanson

Merle on töötanud Võru maakohtus kohtu konsultandina 1995-1997 ning Notarite Koja kanditaaditeenistuses 1997-1999. Ta on lõpetanud Tartu ülikooli õigusteaduskonna ning alates 2000. aastast tegev notarina. Lisaks on Merle Saar-Johanson ka Notarite Koja esimees.

Tarvo Puri

Tarvo on lõpetanud Tartu Ülikooli Õigusteaduskonna ning on töötanud Tartu notaribüroos juristina ja notari asendajana 1995-2000 ja Tallinnas aastatel 2000-2003, alates 2003. aastast töötab Tarvo Tallinnas notarina. Lisaks on Tarvo Puri tegev olnud 1995-2008 Notarite Koja eestseisuse liikmena ning olnud 2014-2017 Notarite Koja esimees.