Järelvaadatav: Kuidas uus andmekaitsemäärus mõjutab ehitussektori personalipoliitikat?

Kestus: 125 minutit

25. mail 2018 jõustus uus Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärus (GDPR – General Data Protection Regulation) on kõige olulisem andmekaitsemäärus viimase 20 aasta jooksul – ja see mõjutab otseselt ka Eestis tegutsevaid ettevõtteid.
Veebiseminar keskendub peamiselt personaliküsimustele uue andmekaitsemääruse valguses: andmekaitse töötajate värbamisel, tööalane jälgmine (turvakaamerad, kiipkaardid, GPS) ja kuidas rakendub uus määrus välistööjõule väljast poolt Euroopa Liitu jne.
 
Iga tegutsev ettevõte kogub füüsiliste isikute kohta ühel või teisel moel andmeid. Pole vahet, kas andmed kuuluvad klientidele või töötajatele. Seepärast peavad kõik ettevõtted aru saama, millised on määruse raames nende õigused andmeid töödelda ja kohustused füüsiliste isikute ees andmete turvalisuse tagamisel.
 
Kuidas uus määrus puudutab ehitusettevõtteid ja mis see endaga kaasa toob, kuuled veebiseminaril “Kuidas uus andmekaitsemäärus mõjutab ehitussektori personalipoliitikat: Töötajate värbamine ja tööalane jälgimine“
 
Veebiseminari viib läbi advokaadibüroo COBALT advokaat Aleksander Tsuiman.
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest ([email protected]).
 
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Kuidas uus andmekaitsemäärus mõjutab ehitussektori personalipoliitikat?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Aleksander Tsuiman

advokaadibüroo COBALT advokaat
Aleksander nõustab kliente mitmetes valdkondades, alates andmekaitsest kuni IT ja muude tehnoloogiatega seotud küsimusteni, samuti ka kaubamärkide, patentide ja domeeninimedega seonduva osas.
LISAINFOVeebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.