Järelvaadatavad

Järelvaatamine: Lean juhtimise Lean juurutamine

Kestus: 95 minutit

Lean juhtimise elluviimine on samuti tegevus, mis võib kaasa tuua väga erinevaid kulusid. Sestap toome veebiseminaril välja võimalikud kaod, ehk tegevused, mida on Lean juhtimise juurutamise käigus sageli tehakse, kuid mis ei too endaga kaasa mingit efekti. Ehk siis needsamad raiskamised.
Teine oluline moment, millele tähelepanu pöörame, on see, et Lean juhtimise elluviimine ei tohi tekitada „muda“ – ehk väärtust mitte lisavaid tegevusi.
 
Arutlusele tulevad järgmised teemad:
 
- Kuidas Lean juhtimist võimalikult efektiivselt ellu viia?
 
- Kuidas kaasata protsesse teisi inimesi?
 
- Lean juhtimise elluviimise protsess tervikuna
 
- Kuidas vältida parendusi lihtsalt parenduste pärast?
 
- Millal oleme saavutanud kuluefektiivse juhtimise?
 
Veebiseminari viib läbi Lean Estonia partner ja juhtiv konsultant Roman Zahharov.
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaatamine: Lean juhtimise Lean juurutamine
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Roman Zahharov

Lean Estonia partner ja juhtiv konsultant
Roman Zahharov on Lean Estonia vanemkonsultant, rahvusvaheliste kogemustega tunnustatud LEANi ja protsesside juhtimise ekspert, konsultant, koolitaja ja õppejõud. Lean filosoofia ja praktika juurutamisega ta on kokkupuutunud aastal 2004, kui hakkas otsima metoodikaid süstemaatilise protsesside parendamiseks ja raiskamise vähendamiseks. Tal on väga ulatuslikud kogemused tootmissektoris (ka. projektipõhine tootmine) töötamisel ja nõustamisel, mille hulgas on mitmete välisettevõtete tootmisalased konsultatsioonid. Ta on konsulteerinud mitmeid kümneid tootmisettevõtteid; omab pikaajalist kogemust erinevate äriinfosüsteemidega (DAX, NAV, SAP, Movex, jne) tootmissektoris ning on osalenud mitmetes ERP süsteemide juurutamisprojektides. Romani ekspertiisist saavad kasu organisatsioonid, kellel on vaja äriprotsesse analüüsida, tõsta tõhusust, hinnata äriinfosüsteemide toimimist (ERP/…) või välja valida ettevõtte äriprotsessidele sobiva ERP süsteemi, luua CAD/ERP arhitektuur, kaasata töötajaid parendusprotsessi ning juurutada pideva parenduse süsteemi.