Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Mida küsida enne kinnisvara ostu?

Kestus: 90 minutit

Veebiseminar annab nii uude kortermajja või ärihoonesse elamis- ning äripinna ostjale kui ka kinnisvarasse investeerijatele informatsiooni ja nõuandeid, mida küsida enne ostuotsuse tegemist. Räägime, millele enam tähelepanu pöörata ning jagame soovitusi.
Inimesed eelistavad üha enam osta kodu või oma ettevõttele äripinda uusarendustesse. Ootused on kõrged ning teadlikkuski on kasvanud. Väärtustatakse ehituskvaliteeti ja oluliseks on saanud ka hoone energiamärgis. Kuid kas oskame enne ostuotsuse tegemist küsida just neid kõige õigemaid küsimusi, et saada endale just see kodu või äripind, mis me soovime? Kas oleme osanud pöörata tähelepanu detailidele? Vähene info võib kaasa tuua ebameeldivaid üllatusi nii ehituskvaliteedis, kõrvalkulude suuruses kui ka muudes olulistes asjades.
 
Mõned olulisemad teemad, millest tuleb juttu:
 
- Millele pöörata tähelepanu korteri või äripinna ostmisel uusarendusse?
 
- Mida küsida arendajalt ostuprotsessi algfaasis, et saada tervikpilt projektist?
 
- Millised kohustused on arendaja kanda; kuidas tagada, et arendaja täidaks oma kohustusi?
 
- Oma unistuse kodu loomine - planeeringute ja viimistluse muutmine ostuprotsessi käigus.
 
- Ostetava pinna ülevaatus ja vastuvõtmine – normid ja praktika.
 
- Garantiiaeg – kes vastutab garantiitööde eest ja millal neid teostada?
 
- Ja palju muud vajalikku.
 
Veebiseminari viib läbi Eco Advice’i tegevjuht Anton Nikitin.
 
 
 
Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).
Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Mida küsida enne kinnisvara ostu?
Hind:
59 €
70,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Anton Nikitin

Eco Advice’i tegevjuht
Anton tegeleb kinnisvaraarendusega juba aastast 2001. Oma karjääri jooksul on ta olnud seotud rohkem kui 30 ärihoone ja korterelamu arendusprojektiga, olles müünud ja üle andnud rohkem kui 300 korterit ja äripinda. Anton Nikitin on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikool omades majandusteaduste magistrikraadi ning lisaks on tal ka juriidiline kõrgharidus.