Pereettevõtete aastakonverents

Pereettevõtete aastakonverents

Toimumiskoht:

Tallink Spa & Conference Hotel

Kas Sa tead, mis ühendab selliseid ettevõtteid nagu Tallink, Estiko, Bonnier Group või Andre Juustufarm? Nende edukate kaubamärkide taga on tugevad pereettevõtted. Samuti on jagavad nende ärigeeniga perede esindajad augusti lõpus toimuval pereettevõtete aastakonverentsil lugusid ja näpunäiteid. 

Kui ka Sina leiad, et ettevõtluses pole kõige tähtsam õigel ajal exiti tegemine ja soovid ehitada äri, mis kannab ajatuid alusväärtusi põlvest põlve, siis pead kindlasti osalema augustis toimuval Pereettevõtete aastakonverentsil osalema. 

 

Pereettevõtete aastakonverentsil keskendutakse järgmisele küsimustele:

1. Miks pühenduda pereäri loomisele ja kuidas luua uuendusmeelseid äritraditsioone?

2. Kuidas julgustada ja kaasata järeltulevaid põlvi pereettevõtlusesse?

3. Kuidas hoida pere- ja ärisuhteid lahus nii, et ettevõte ei vajuks „onupojapoliitika“ sohu?

 

Samuti soovime enne augustikuist aastakonverentsi kaardistada Eesti pereettevõtlust. Niisiis kui sinu pere on pühendunud ühiselt ettevõtlusele, siis anna meile endast teada ja saad kindlasti märgitud ajaloo esimeses Äripäeva pereettevõtete edetabelis.

Eesti pereettevõtete tegemistel hoiab silma peal ka meie raadiosari Võitjate põlvkond.  

Miks osaleda konverentsil?

 • Kui Sulle tundub, et ei oska loodud äri järeltulijatele üleanda, kuid oma kätega loodud ettevõtte maha müümine tekitab sinus vastandlikke tundeid, siis saad ideid kuidas enda äri ajatuks muuta.
 • Kohal on esimese põlve pereettevõtete rajajad, kes on andmas üle edukaid ärisid oma järeltulijatele.
 • Sõna saavad ka uue generatsiooni ettevõtjad, kes selgitavad kuidas nad on andnud pereärile uue kasvuhoo.
 • Edukate kogemuslugude kõrval jagatakse praktilisi nippe pereettevõtluse ülesehitamiseks.
 • Kindlasti leiate konverentsi publiku seast teisi pereettevõtjaid, kellega saate seniseid kogemusi jagada ja miks mitte luua ka viljakaid ärisuhteid.
 • Esmakordselt toimuval Pereettevõtete aastakonverentsil antakse üle ettevõtlusauhind Äripäeva koostatava „Pereettevõtete TOPi“ võitjale. 

 

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet pereettevõtete aastakonverentsil, siis võtke ühendust [email protected]

Programmijuht tänab kaasamõtlejaid Eesti Pereettevõtjate Liidust. 

Programm

11:00 – 12:00

Registreerimine ja kohv

12:00 – 12:05

Sissejuhatus

Ain Hanschmidt Tallink Grupi suuromanik ja pereettevõtja

Igor Rõtov Äripäeva peadirektor

12:05 – 12:50

7 põlvkonda ning 218 aastat pereettevõtet

Hans-Jacob Bonnier Meediakontserni Bonnier Groupi 6. põlvkonna esindaja

Hans-Jacob Bonnier on Põhjamaade suurima ja 15.riigis tegutseva meediakontserni Bonnieri perefirma 6. generatsiooni esindaja. Ta on Euroopa juhtivat ärimeediat koondava assotsiatsiooni European Business Press president ning mitme globaalse perefirmasid koondava ühenduse aktiivne liige.

Hans-Jacob Bonnier oli üks Äripäeva asutajatest 1989. aastal ning ASi Äripäev nõukogu liige tänase päevani. Ta on ka Bonnieri uuriva ajakirjanduse preemia asutaja ning selle iga-aastane üleandja Eestis. Bonnieri ajalooga, mis ulatub aastasse 1804, on kaasas käinud kõik järgnevad seitse põlvkonda. Kaugele ulatuva ajalooga ettevõte on ka tänasel päeval edukas, pakkudes tööd 9226 inimesele.

Oma ettekandes pereettevõtete konverentsil avab Hans Jacob pika ajalooga ettevõtte edu saladused ning räägib pereäri üleandmisest järgmistele generatsioonidele.

NB! Ettekanne on inglise keeles!

12:50 – 13:20

Kuidas ettevõtte pärimisega mitte vaeseks jääda?

Tanel Tark Advokaadibüroo TARK juhtivpartner, vandeadvokaat

TARK Legal on Taneli isa Aare Targa 1991.aastal asutatud advokaadibüroo. Tegemist on pereettevõttega, kus partneriteks on lausa mitu perekonda.

Tanelil on pikaajaline kogemus tehingute nõustamises, ühingu- ja lepinguõiguses, relatiivsetes valdkondades ja konkurentsiõiguslikes küsimustes. Olles pereettevõtjate liidu üks asutajaliikmetest ning kuus aastat liidu peasekretär, omab Tanel ühelt poolt head sisevaadet pereettevõtete siseellu ning on teiselt poolt nõustanud mitmeid pereäride põlvkondade üleandmisi, sh aidanud perekontsernide rekonstrueerimisel, sobivate omandistruktuuride valmimisel, perekonnahartade ja testamentide koostamisel.

Konverentsil käsitleb Tanel pereettevõtte üleandmist juriidilise aspekti alt ning toob oma kogemusest ka praktilisi näiteid. Tanel on spetsialiseerunud pereettevõtlusele ning selles valdkonnas on ta Eestis üks väheseid juriidilisi asjatundjaid.

13:20 – 13:50

Kuidas leida uusi tegevussuundi ja sellele ärijuhte?

Vallo Vaherpuu Figuraata brändi- ja müügijuht

Figuraata on Lõuna-Eesti ettevõte, kus perenaine ja peremees alustasid 24 aastat tagasi aiasaaduste kasvatuse ning produktide müügiga oma garaažist. Marjasaaduste valikut laiendati üks hetk erinevate marjade ning seentega. Aegamööda ehitati oma tööstushoone ning kasutusele võeti kvaliteedi tagamiseks jahutus- ning sügavkülm kambrid. Ettevõttes on algusaastatest saadik üles kasvanud Vaherpuude pojad, kes tänaseks on tegevad IT ning turundusvaldkonnas. Valdkonna valik oli nende jaoks lihtne, kuna hinges põles üks soov: suunata saadud teadmised ettevõtte arengusse ning innovaatsusesse.

Vallo tuleb lavale, et rääkida kuidas vanemate usaldus ja “vabade käte” andmine viis ettevõtte uute turgudeni ning uute arengusuundadeni. Mistõttu on Vallo ja tema lugu hea näide, kuidas pereettevõttena kaasata järgmist põlvkonda ning kuidas päriselt lasta ka järgmisel põlvkonnal kujundada ärisuundi nii, nagu nad paremaks arvavad.

13:50 – 14:50

Lõuna

Einestame Tallink Spa & Conference Hoteli restoranis Nero. Menüü leiad siit.

14:30 – 14:50

Tutvustustuur Ain Hanschmidtiga Tallin Spa Conference Hoteli telgitagustes

Tutvustustuur hotellis toimub eelregistreerimisega. Tuurile mahub 20 inimest.

Anna enda soovist märku: [email protected]

14:50 – 15:50

Kus on Sinu perekonna juured?

Fred Puss Ajaloodoktorant

Kes on kaasa elanud eelmisel sügisel välja tulnud ERR-i sarjale "Sinu uus sugulane", kus ajaloolane Fred Puss aitas saatemeeskonnal viia kokku Eesti avaliku elu tegelased, siis ilmselt ei vaja Fred pikemat tutvustust. Pereettevõtete aastakonverentsil teeb Fred sissejuhatuse kõigile pereettevõtjatele, kuidas oma juuri uurida. Kust alustada? Milliseid andmebaase saab kasutada? Äkki on  isegi konverentsiliikmete seas mõni Sinu uus sugulane? NB! Võta kaasa nutitahvel või sülearvuti, et koha peal tutvust teha arhiividega ning hõlpsamini oma juuri uurida.

15:50 – 16:15

Suhtlemis- ja kohvipaus

16:15 – 17:00

Meie pere lugu. Kuidas kaasata tervet perekonda ettevõtlusesse?

Perekond Seli Estiko Grupi suuromanikud

Tartu ärimehe ja 2021. aasta Äripäeva Otsustajate TOPi võitja Neinar Seli suurimast ettevõttest Estiko Grupist on ajapikku kasvanud perefirma. Estiko neli põhilist tegevusvaldkonda on pakendite ja pakkematerjalide tootmine, kinnisvara arendamine ja haldamine, majutusteenuse pakkumine ning energiatootmine. Tuntumad ettevõtted on Estiko-Plastar, Dorpati hotell, Emajõe ärikeskus, Tasku ärikeskus, E-kaubamaja, hotell Lydia, Estiko Energia.

Külg külje kõrval töötavad ettevõttes tema abikaasa Kersti ja nende kolm last. Juba väikesest saati on lapsed vanematel ettevõtmiste juures abiks olnud, aidates väiksemate tööampsudega ning hilisemas elus leidnud tee juhtivpositsioonidele. Ärivaldkondade erisus on andnud võimaluse leida kõikidel lastel oma koht Estiko Grupis või selle tütarfirmades.

Perekond Seli näol on tegemist ettevõttega, kus kõik pereliikmed panustavad sajaprotsendiliselt ühisesse tegemisse. Neinar tunnistab, et tema nõudlikkus oma laste puhul on tõesti suur, sest läbi vere ametikohti ei saada. Oma koha on nad pidanud töö ja teadmistega välja teenima. Perekond Seli on näide eeskujulikust perest, kelle ühine eesmärk ettevõttena on olla uuenduslik suunanäitaja.

17:00 – 17:30

Juustutehas NFT turul ehk kuidas uuendusmeelsus kannab perefirmat edasi?

Erika Pääbus Andre Farmi perenaine

Eestis ei leia naljalt ettevõtjaid, kes juba viiendat põlvkonda annavad edasi väärtusi ja teadmisi järgmisele generatsioonile. Ent eestlaste poolt palavalt armastatud juustutootja Andre Farmis on lugu teine. Viiendat põlve hoitakse silma peal lehmadel või "Mummukestel" nagu Andre Farmi perenaine Erika Pääbus neid hellitavalt kutsub, sest õnnelik lehm annab kõige magusamat piima. Kõige magusamast piimast saab aga kõikse paremat juustu. Milline on Andre Farmi lugu ning kuidas on õnnestunud, et lausa viienda põlvkonna esindajad toimetavad samas talus? On see tänu meeletule uuendusmeelsusele digilehmade näol? Või on seal midagi muud? Kuidas läheb järgmisel põlvel ja kas Andre Juustufarmi noorperemees on juba välja valitud?

17:30 – 18:00

Konverentsi moderaatori pereettevõtluse lugu

Ain Hanschmidt Tallink Grupi suuromanik ja pereettevõtja

Tallink Grupi suurosanik ning Eesti Gaasi nõukogu esimees Ain Hanschmidt on ühe Eesti suurima investeerimisettevõtte Infortar juhatuse esimees, pereettevõtja ning pereettevõtjate liidu üks asutajaliikmetest. Suurettevõtja poeg Harri ja tütar Eva omavad perele kuuluva valdusfirma kaudu osalust ettevõttes Tallink AS, kus poeg Harri tegutseb aktiivselt ka juhatuses. Perekond tegutseb laevanduses, transpordis, energeetikas, kinnisvaras, hotellinduses, trükitööstuses, jaekaubanduses, finants-, tervise- ja heaoluteenustes. Infortar pakub tööd kokku 6104 inimesele.

Ain on ühtlasi konverentsi võõrustaja ning moderaator. Päeva juhitakse koos Äripäeva peadirektori Igor Rõtoviga.

18:00 – 18:15

TOPi autasustamine

Soovime pereettevõtjaid üles leida ning tunnustada, märkides teid Äripäeva pereettevõtete edetabelis. Selleks kutsume üles kõiki, kes defineerivad end pereettevõtjana, endast teada andma!

ANNA ENDAST TEADA SIIN


TOPi pingerea määramisel lähtume kriteeriumitest:

 1. Generatsioon (35%)
 2. Käive (10%)
 3. Pereliikmete arv ettevõttes (25%)
 4. Eestis makstud maksud kokku (10%)
 5. Käibe kasv (10%) 2020 vs 2019
 6. Ettevõtte vanus (20%)

18:15 – 18:20

Tänusõnad. Konverentsi lõpetamine

Ain Hanschmidt Tallink Grupi suuromanik ja pereettevõtja

Igor Rõtov Äripäeva peadirektor

18:20 – 20:00

Õhtune meelelahutus

Võtame aja maha, nautides õhtupoolikut perekond Kirsi trummishowga. Lisaks saame pikemalt juttu ajada ja uusi kontakte luua. Seda koos mõnusa muusika, suupistete ning joogi taustal. 

Orienteeruv kava: 18:20 – 18:50 tervitusjook, perekond Kirsi trummishow 18:50 – 20:00 dringi, kerge suupiste ning suhtlemise aeg.

20:00

Head koduteed!

Pereettevõtete aastakonverents

Toimumiskoht:

Tallink Spa & Conference Hotel

Kas Sa tead, mis ühendab selliseid ettevõtteid nagu Tallink, Estiko, Bonnier Group või Andre Juustufarm? Nende edukate kaubamärkide taga on tugevad pereettevõtted. Samuti on jagavad nende ärigeeniga perede esindajad augusti lõpus toimuval pereettevõtete aastakonverentsil lugusid ja näpunäiteid. 

Kui ka Sina leiad, et ettevõtluses pole kõige tähtsam õigel ajal exiti tegemine ja soovid ehitada äri, mis kannab ajatuid alusväärtusi põlvest põlve, siis pead kindlasti osalema augustis toimuval Pereettevõtete aastakonverentsil osalema. 

 

Pereettevõtete aastakonverentsil keskendutakse järgmisele küsimustele:

1. Miks pühenduda pereäri loomisele ja kuidas luua uuendusmeelseid äritraditsioone?

2. Kuidas julgustada ja kaasata järeltulevaid põlvi pereettevõtlusesse?

3. Kuidas hoida pere- ja ärisuhteid lahus nii, et ettevõte ei vajuks „onupojapoliitika“ sohu?

 

Samuti soovime enne augustikuist aastakonverentsi kaardistada Eesti pereettevõtlust. Niisiis kui sinu pere on pühendunud ühiselt ettevõtlusele, siis anna meile endast teada ja saad kindlasti märgitud ajaloo esimeses Äripäeva pereettevõtete edetabelis.

Eesti pereettevõtete tegemistel hoiab silma peal ka meie raadiosari Võitjate põlvkond.  

Miks osaleda konverentsil?

 • Kui Sulle tundub, et ei oska loodud äri järeltulijatele üleanda, kuid oma kätega loodud ettevõtte maha müümine tekitab sinus vastandlikke tundeid, siis saad ideid kuidas enda äri ajatuks muuta.
 • Kohal on esimese põlve pereettevõtete rajajad, kes on andmas üle edukaid ärisid oma järeltulijatele.
 • Sõna saavad ka uue generatsiooni ettevõtjad, kes selgitavad kuidas nad on andnud pereärile uue kasvuhoo.
 • Edukate kogemuslugude kõrval jagatakse praktilisi nippe pereettevõtluse ülesehitamiseks.
 • Kindlasti leiate konverentsi publiku seast teisi pereettevõtjaid, kellega saate seniseid kogemusi jagada ja miks mitte luua ka viljakaid ärisuhteid.
 • Esmakordselt toimuval Pereettevõtete aastakonverentsil antakse üle ettevõtlusauhind Äripäeva koostatava „Pereettevõtete TOPi“ võitjale. 

 

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet pereettevõtete aastakonverentsil, siis võtke ühendust [email protected]

Programmijuht tänab kaasamõtlejaid Eesti Pereettevõtjate Liidust. 

Programm

11:00 – 12:00

Registreerimine ja kohv

12:00 – 12:05

Sissejuhatus

Ain Hanschmidt Tallink Grupi suuromanik ja pereettevõtja

Igor Rõtov Äripäeva peadirektor

12:05 – 12:50

7 põlvkonda ning 218 aastat pereettevõtet

Hans-Jacob Bonnier Meediakontserni Bonnier Groupi 6. põlvkonna esindaja

Hans-Jacob Bonnier on Põhjamaade suurima ja 15.riigis tegutseva meediakontserni Bonnieri perefirma 6. generatsiooni esindaja. Ta on Euroopa juhtivat ärimeediat koondava assotsiatsiooni European Business Press president ning mitme globaalse perefirmasid koondava ühenduse aktiivne liige.

Hans-Jacob Bonnier oli üks Äripäeva asutajatest 1989. aastal ning ASi Äripäev nõukogu liige tänase päevani. Ta on ka Bonnieri uuriva ajakirjanduse preemia asutaja ning selle iga-aastane üleandja Eestis. Bonnieri ajalooga, mis ulatub aastasse 1804, on kaasas käinud kõik järgnevad seitse põlvkonda. Kaugele ulatuva ajalooga ettevõte on ka tänasel päeval edukas, pakkudes tööd 9226 inimesele.

Oma ettekandes pereettevõtete konverentsil avab Hans Jacob pika ajalooga ettevõtte edu saladused ning räägib pereäri üleandmisest järgmistele generatsioonidele.

NB! Ettekanne on inglise keeles!

12:50 – 13:20

Kuidas ettevõtte pärimisega mitte vaeseks jääda?

Tanel Tark Advokaadibüroo TARK juhtivpartner, vandeadvokaat

TARK Legal on Taneli isa Aare Targa 1991.aastal asutatud advokaadibüroo. Tegemist on pereettevõttega, kus partneriteks on lausa mitu perekonda.

Tanelil on pikaajaline kogemus tehingute nõustamises, ühingu- ja lepinguõiguses, relatiivsetes valdkondades ja konkurentsiõiguslikes küsimustes. Olles pereettevõtjate liidu üks asutajaliikmetest ning kuus aastat liidu peasekretär, omab Tanel ühelt poolt head sisevaadet pereettevõtete siseellu ning on teiselt poolt nõustanud mitmeid pereäride põlvkondade üleandmisi, sh aidanud perekontsernide rekonstrueerimisel, sobivate omandistruktuuride valmimisel, perekonnahartade ja testamentide koostamisel.

Konverentsil käsitleb Tanel pereettevõtte üleandmist juriidilise aspekti alt ning toob oma kogemusest ka praktilisi näiteid. Tanel on spetsialiseerunud pereettevõtlusele ning selles valdkonnas on ta Eestis üks väheseid juriidilisi asjatundjaid.

13:20 – 13:50

Kuidas leida uusi tegevussuundi ja sellele ärijuhte?

Vallo Vaherpuu Figuraata brändi- ja müügijuht

Figuraata on Lõuna-Eesti ettevõte, kus perenaine ja peremees alustasid 24 aastat tagasi aiasaaduste kasvatuse ning produktide müügiga oma garaažist. Marjasaaduste valikut laiendati üks hetk erinevate marjade ning seentega. Aegamööda ehitati oma tööstushoone ning kasutusele võeti kvaliteedi tagamiseks jahutus- ning sügavkülm kambrid. Ettevõttes on algusaastatest saadik üles kasvanud Vaherpuude pojad, kes tänaseks on tegevad IT ning turundusvaldkonnas. Valdkonna valik oli nende jaoks lihtne, kuna hinges põles üks soov: suunata saadud teadmised ettevõtte arengusse ning innovaatsusesse.

Vallo tuleb lavale, et rääkida kuidas vanemate usaldus ja “vabade käte” andmine viis ettevõtte uute turgudeni ning uute arengusuundadeni. Mistõttu on Vallo ja tema lugu hea näide, kuidas pereettevõttena kaasata järgmist põlvkonda ning kuidas päriselt lasta ka järgmisel põlvkonnal kujundada ärisuundi nii, nagu nad paremaks arvavad.

13:50 – 14:50

Lõuna

Einestame Tallink Spa & Conference Hoteli restoranis Nero. Menüü leiad siit.

14:30 – 14:50

Tutvustustuur Ain Hanschmidtiga Tallin Spa Conference Hoteli telgitagustes

Tutvustustuur hotellis toimub eelregistreerimisega. Tuurile mahub 20 inimest.

Anna enda soovist märku: [email protected]

14:50 – 15:50

Kus on Sinu perekonna juured?

Fred Puss Ajaloodoktorant

Kes on kaasa elanud eelmisel sügisel välja tulnud ERR-i sarjale "Sinu uus sugulane", kus ajaloolane Fred Puss aitas saatemeeskonnal viia kokku Eesti avaliku elu tegelased, siis ilmselt ei vaja Fred pikemat tutvustust. Pereettevõtete aastakonverentsil teeb Fred sissejuhatuse kõigile pereettevõtjatele, kuidas oma juuri uurida. Kust alustada? Milliseid andmebaase saab kasutada? Äkki on  isegi konverentsiliikmete seas mõni Sinu uus sugulane? NB! Võta kaasa nutitahvel või sülearvuti, et koha peal tutvust teha arhiividega ning hõlpsamini oma juuri uurida.

15:50 – 16:15

Suhtlemis- ja kohvipaus

16:15 – 17:00

Meie pere lugu. Kuidas kaasata tervet perekonda ettevõtlusesse?

Perekond Seli Estiko Grupi suuromanikud

Tartu ärimehe ja 2021. aasta Äripäeva Otsustajate TOPi võitja Neinar Seli suurimast ettevõttest Estiko Grupist on ajapikku kasvanud perefirma. Estiko neli põhilist tegevusvaldkonda on pakendite ja pakkematerjalide tootmine, kinnisvara arendamine ja haldamine, majutusteenuse pakkumine ning energiatootmine. Tuntumad ettevõtted on Estiko-Plastar, Dorpati hotell, Emajõe ärikeskus, Tasku ärikeskus, E-kaubamaja, hotell Lydia, Estiko Energia.

Külg külje kõrval töötavad ettevõttes tema abikaasa Kersti ja nende kolm last. Juba väikesest saati on lapsed vanematel ettevõtmiste juures abiks olnud, aidates väiksemate tööampsudega ning hilisemas elus leidnud tee juhtivpositsioonidele. Ärivaldkondade erisus on andnud võimaluse leida kõikidel lastel oma koht Estiko Grupis või selle tütarfirmades.

Perekond Seli näol on tegemist ettevõttega, kus kõik pereliikmed panustavad sajaprotsendiliselt ühisesse tegemisse. Neinar tunnistab, et tema nõudlikkus oma laste puhul on tõesti suur, sest läbi vere ametikohti ei saada. Oma koha on nad pidanud töö ja teadmistega välja teenima. Perekond Seli on näide eeskujulikust perest, kelle ühine eesmärk ettevõttena on olla uuenduslik suunanäitaja.

17:00 – 17:30

Juustutehas NFT turul ehk kuidas uuendusmeelsus kannab perefirmat edasi?

Erika Pääbus Andre Farmi perenaine

Eestis ei leia naljalt ettevõtjaid, kes juba viiendat põlvkonda annavad edasi väärtusi ja teadmisi järgmisele generatsioonile. Ent eestlaste poolt palavalt armastatud juustutootja Andre Farmis on lugu teine. Viiendat põlve hoitakse silma peal lehmadel või "Mummukestel" nagu Andre Farmi perenaine Erika Pääbus neid hellitavalt kutsub, sest õnnelik lehm annab kõige magusamat piima. Kõige magusamast piimast saab aga kõikse paremat juustu. Milline on Andre Farmi lugu ning kuidas on õnnestunud, et lausa viienda põlvkonna esindajad toimetavad samas talus? On see tänu meeletule uuendusmeelsusele digilehmade näol? Või on seal midagi muud? Kuidas läheb järgmisel põlvel ja kas Andre Juustufarmi noorperemees on juba välja valitud?

17:30 – 18:00

Konverentsi moderaatori pereettevõtluse lugu

Ain Hanschmidt Tallink Grupi suuromanik ja pereettevõtja

Tallink Grupi suurosanik ning Eesti Gaasi nõukogu esimees Ain Hanschmidt on ühe Eesti suurima investeerimisettevõtte Infortar juhatuse esimees, pereettevõtja ning pereettevõtjate liidu üks asutajaliikmetest. Suurettevõtja poeg Harri ja tütar Eva omavad perele kuuluva valdusfirma kaudu osalust ettevõttes Tallink AS, kus poeg Harri tegutseb aktiivselt ka juhatuses. Perekond tegutseb laevanduses, transpordis, energeetikas, kinnisvaras, hotellinduses, trükitööstuses, jaekaubanduses, finants-, tervise- ja heaoluteenustes. Infortar pakub tööd kokku 6104 inimesele.

Ain on ühtlasi konverentsi võõrustaja ning moderaator. Päeva juhitakse koos Äripäeva peadirektori Igor Rõtoviga.

18:00 – 18:15

TOPi autasustamine

Soovime pereettevõtjaid üles leida ning tunnustada, märkides teid Äripäeva pereettevõtete edetabelis. Selleks kutsume üles kõiki, kes defineerivad end pereettevõtjana, endast teada andma!

ANNA ENDAST TEADA SIIN


TOPi pingerea määramisel lähtume kriteeriumitest:

 1. Generatsioon (35%)
 2. Käive (10%)
 3. Pereliikmete arv ettevõttes (25%)
 4. Eestis makstud maksud kokku (10%)
 5. Käibe kasv (10%) 2020 vs 2019
 6. Ettevõtte vanus (20%)

18:15 – 18:20

Tänusõnad. Konverentsi lõpetamine

Ain Hanschmidt Tallink Grupi suuromanik ja pereettevõtja

Igor Rõtov Äripäeva peadirektor

18:20 – 20:00

Õhtune meelelahutus

Võtame aja maha, nautides õhtupoolikut perekond Kirsi trummishowga. Lisaks saame pikemalt juttu ajada ja uusi kontakte luua. Seda koos mõnusa muusika, suupistete ning joogi taustal. 

Orienteeruv kava: 18:20 – 18:50 tervitusjook, perekond Kirsi trummishow 18:50 – 20:00 dringi, kerge suupiste ning suhtlemise aeg.

20:00

Head koduteed!

Toetajad

Peatoetaja

Hõbetoetaja

Toetaja ja Koostööpartner

Lisainfo

Konverentsi materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected]  või 667 0105.

 

Tühistamisinfo

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Asukoht ja kontaktid

Aadress

Sadama 11a

Lisanna Männilaan | programmijuht  | [email protected]

© AS Äripäev 2000-2024
 • Aadress: Vana Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
 • Klienditugi: 667 0099 (8:15-17:00)
 • E-post: [email protected]