Järelvaadatavad

Järelvaadatav: Põllumaa – kas osta, müüa või rentida?

Kestus: 75 minutit

Väärtuslikud põllumajandusmaad on hinnas. Kõrge tootlikusega maad on potensiaalse ostja jaoks tulukad ja leiavad kiirelt uue omaniku. Põllumaa hinda mõjutab suuresti maa kvaliteet ning selle asukoht.

Kui piirkonnas tegutseb üks või mitu põllumajandusettevõtjat, hakkavad pakutava maa vajajad hinnas konkureerima ning sellest tulenevalt võivad mõned põllumaa tehinguhinnad väga kõrgeks kujuneda. 

Kas maaomanikuna oled kursis, kui palju on väärt Sinu kinnistu? Kas tasub seda hoida kui pensionisammast vanaduspõlveks ja pärandina järeltulijatele? Kas teenida pikaajalist tulu maa rendist või võita kohe müügitehingust? Valikuid on mitmeid.

Veebiseminar „ Põllumaa – kas osta, müü või rentida?“  annab ülevaate, mis toimub kinnisvaraturul ja jagab vastuseid küsimustele:

  •        Millised parameetrid mõjutavad kõige rohkem põllumaa turuväärtust?
  •        Kuidas on põllumaade turul nõudlus ja pakkumine viimaste aastate jooksul muutunud?
  •        Haritava maa keskmine hind eile ja täna.
  •        Põllumaa – ostame ja müüme või rendime?
  •        Kes hindab metsa ning mis on peamised metsa ja metsamaa väärtust mõjutavad tegurid hindamise käsitluses?

Veebiseminari viib läbi Arco Vara Kinnisvarabüroo kutseline hindaja Reet Värnik.

Lisainfot veebiseminaride kohta saab küsida Liina Aru käest (liina.aru@aripaev.ee).

 

Veebiseminari saate vaadata pärast arve tasumist. Kui tasute internetipangas või krediitkaardimaksega, tekib veebiseminari vaatamise õigus mõne minuti jooksul. Arvega tasudes tekib veebiseminari vaatamise õigus järgmise tööpäeva hommikuks. Veebiseminari vaatamise õiguse saate osta ka oma kolleegidele. Muutke selleks allpoololeval tellimisvormil vaatajate arvu. Pärast ostu kinnitamist saadame Teie e-maili aadressile juhendi, kuidas määrata kolleegidele vaatamisõigused Äripäeva konto lehel https://login.aripaev.ee.
TELLIMINE
Järelvaadatav: Põllumaa – kas osta, müüa või rentida?
Hind:
39 €
46,80 € km-ga
VAATAJATE ARV:
LEKTOR

Reet Värnik

Arco Vara Kinnisvarabüroo kutseline hindaja
Ma olen Arco Vara kutseline kinnisvara hindaja ning Arco Vara meeskonnaliige veidi üle 4 aasta. Kinnisvarahindajana olen kokku töötanud 8,5 aastat. 2013.aastal omandasin tehnikateaduste magistrikraadi Eesti Maaülikoolis, täpsemalt kinnisvara planeerimise õppekavas.

Armastan enda tööd ja iga tööpäeva lõpus on eriline tunne, kui olen saanud mitmetele klientidele nõu ja professionaalsusega abiks olla. Uus väljakutse on minu jaoks anda edasi enda teadmisi neile, kellele minu töövaldkond huvi pakub. Ootan Sind veebiseminaril osalema.