Regulaarselt investeerides jõukaks

Kuidas seada investeerimiseesmärke ja püsida kursil

23.05.2022

Veebiseminar

Käesolev veebiseminar sarnaneb rohkem mentorlusele kui koolitusele. Alustuseks käime läbi mõned põhitõed investeerimisega alustamisel, investeerimisstrateegia loomisel ja eesmärkide seadmisel. Endine kauaaegne pensionifondide fondijuht Märten Kress jagab sellel seminaril seda, kuidas kättesaamatuna paistvast suurest eesmärgist saab konkreetne investeerimisstrateegia ja tegevusplaan.

 

Teeme ühiselt läbi näited, Märten tutvustab erinevaid veebipõhiseid tööriistu ja juhatab oma abistavate küsimustega osalejad läbi investeerimisstrateegia loomise alguses nii keerulisena paistva rägastiku.

Juttu tuleb ka sellest, kuidas püsida kursil, mida ja kuidas oma investeerimistegevuse juures mõõta ning miks just neid asju.

Seejärel keskendume juba osalejate küsimustele ja lahendamist vajavatele väljakutsetele. Olgu need siis investeerimisstrateegiat ja eesmärke puudutavad või hoopis tehnilist laadi (milline teenusepakkuja valida, kui sageli teha tehinguid jne).

Veebiseminari läbinu omab ülevaadet investeerimiseesmärkide seadmise viisidest, samuti sellest, kuidas koostada oma isiklik investeerimisstrateegia ja tegevuskava.

Veebiseminari eesmärk on anda ülevaade sellest, kuidas seada investeerimiseesmärke, töötada välja oma isiklik investeerimisstrateegia ja tegevusplaan ning seeläbi panna alus pikaajalisele jõukuse kasvule.

Sihtgrupp: kõik investeerimishuvilised ja investeerimisega alustajad.

Veebiseminaril käime läbi järgmised teemad:

  •        mida peab kindlasti teadma aktsiainvesteeringutega alustades,
  •        kuidas seada investeerimiseesmärke,
  •        kuidas saab eesmärgist konkreetne tegevuskava,
  •        millised on enamlevinud investeerimisstrateegiad,
  •        kuidas luua oma enda isiklik investeerimisstrateegia,
  •        milline on võitev strateegia keskmise investori jaoks,
  •        kuidas luua eduni viiv strateegia,
  •        mida on tarvis teada portfelli hajutamisest,
  •        kuidas mõõta progressi,
  •        nipid, mis aitavad püsida kursil ja saavutada edu.

Seminari esimesed 30 minutit hõlmab ettekanne, mille järel on kõigil osalejatel võimalik küsida küsimusi ja toimub niinimetatud grupimentorlus.

Veebiseminari viib läbi investor, investeerimiskoolitaja ja populaarse investeerimisblogi dividendinvestor.ee eestvedaja Märten Kress.

Veebiseminar toimub 23. mail kell 19.00-20.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Hiljemalt seminaripäeva hommikuks saadetakse kõigile registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda. Probleemide korral kirjutage [email protected].

 

ESINEJA

Märten Kress

Investor, investeerimiskoolitaja ja populaarse investeerimisblogi dividendinvestor.ee eestvedaja
Investor, investeerimiskoolitaja ja populaarse investeerimisblogi dividendinvestor.ee eestvedaja
Märten Kress on investor, investeerimiskoolitaja ja populaarse investeerimisblogi dividendinvestor.ee eestvedaja. Aastatel 2006-2016 juhtis Märten Danske pensionifondide investeeringuid. Enne seda tegeles Rahandusministeeriumis finantsriskide hindamise ja juhtimise mudelite juurutamisega riigi reservidele. Ta on töötanud ka Eesti Pangas külalisuurijana ja Swedbank’i grupis analüütikuna. Märten omab majandusteaduste magistrikraadi Taanist Aarhus’i ülikoolist spetsialiseerumisega finantsturgude modelleerimisele.

Oma isiklikku raha investeerib Märten juba aastaid valdavalt dividendiaktsiatesse ja börsil kaubeldavatesse fondidesse ehk ETFidesse. Nii nendel kui ka investeerimisstrateegia kujundamise, investorkäitumise ja isiklike rahaasjade teemadel leiab Märteni avameelseid ja põhjalikke kirjutisi nii dividendinvestor.ee blogist kui ka regulaarselt Äripäeva veergudelt.
REGISTREERIMINE
Regulaarselt investeerides jõukaks
SOODUSHIND kuni 21.05.2022:
49 €
58,80 € km-ga
Hind:
79 €
94,80 € km-ga
Osalejate arv:
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi toimumist tagastame 50% tasutud maksumusest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.