Veebiseminar: Kaasaegne planeerimisplatvorm Jedox

19.10.2021

Veebiseminar

Tasuta veebiseminar on kõigile, kes tahavad oma planeerimise ja eelarvestamise uuele tasemele viia ja excel’ite hunniku asemel ühtset, mugavat platvormi kasutada.

 

Tule vaata kuidas:
– mugavalt koostada müügiplaane, võttes aluseks eelmiste perioodide tegelikud tulemused
– uuendada jooksva aasta prognoose kasvõi igakuiselt, sealjuures ilma excelite rägastikuta
– integreerida müügi- ja finantsplaanid nii, et näed koheselt, kuidas muudatused müügis mõjutavad kasumiprognoose
– juhtida turvaliselt kogu planeerimise protsessi – aktsepteerida või saata tagasi allüksute plaane ja liita need ühtseks tervikuks
– automatiseerida AI abil kogu planeerimise protsess ja seda sama täpselt, kui ise teeks

Tutvustame planeerimisplatvormi Jedox funktsoonaalust ja erinevaid kasutusvõimalusi. 

Seminar on väga kasulike neile, kes vastutavad ettevõttes müügi- või finantsplaneerimise eest või tegelevad sellega regulaarselt ning on tüdinenud excelitest ja tahavad planeerimisprotsessi kaasajastada.
Kuna Jedox on integreeritav nii Qlik’i, Power BI kui ka teiste BI platvormide, majandustarkvarade ning andmeallikatega, siis ei ole oluline, millist tarkvara te juba kasutate.

Jedoxi kohta vaata lisa: https://www.infovara.ee/jedox/ või tootja kodulehelt.

Seminari korraldavad Infovara koostöös Finantsuudised.ee-ga.

 

Veebiseminar toimub 19. oktoobril 2021 kell 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Registreerimine: veebiseminaril osalemiseks vajuta "Registreeri nuppu". Seejärel täida kõik väljad. Täida ka "Maksja andmed" ning kinnita. Kuna tegemist on 0-eurose piletiga, siis veebiseminari eest Teile arvet ei väljastata

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

 

               

ESINEJAD

Erle Kildjer

Infovara konsultant
Olen Infovara ärianalüüsi- ja planeerimise konsultant alates ettevõtte loomisest pea 20 aastat tagasi ning need teemad panevad tänaseni hinge helisema. Minu igapäevane ülesanne on analüüsi- ja planeerimislahenduste arhitektuuri loomine ning andmetest suurema väärtuse leidmine ja klientide nõustamine erinevates analüüsi- ja planeerimisvaldkondades.

Andrus Kaasik

Infovara konsultant
Olen ligi 15 aastat tegelenud andmete ja nende vaheliste seoste uurimisega ja analüüsilaheduste loomisega väga erineva valdkonna ettevõtetele. Minu igapäevaste tööde hulka kuulub Qlik’i ja Jedoxi lahenduste loomine, koolituste ja töötubade läbiviimine. Olen sertifitseeritud Jedox arendaja ja Qlik arendaja/arhitekti/süsteemiadministraator.
REGISTREERIMINE
Veebiseminar: Kaasaegne planeerimisplatvorm Jedox
Hind:
0 €
0 € km-ga
Osalejate arv:
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Juhime tähelepanu, et seminarile osalejate nime, perekonnanime, meiliaadressi ja ametinimetust jagab Äripäev Infovaraga koolituse korraldamise eesmärgil.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.