Veebiseminar: Kuidas koostada köitvat kinnisvarakuulutust?

14.09.2021

Veebiseminar

Kinnisvaraportaalides on kuulutuste hulk suur ja väga ebaühtlase kvaliteediga. Igaüks aga soovib mõistagi, et just tema vara kuulutus köidaks klientide tähelepanu esimesena.

Kuidas siis ikkagi koostada kinnisvarakuulutust (sh tekst, väljad, fotod jne), mis tekitaks potentsiaalsetes klientides huvi ja usaldust ning kutsuks varaga tutvuma? Kas on ka kitsaskohti, millele tuleks tähelepanu pöörata juba enne kuulutuse koostamist ja aktiveerimist?

Täpsemalt tulevad arutlusele järgnevad teemad:

  • kuulutuse tekst (informatiivsus, teemablokid, keeleline korrektsus jpm);
  • kuulutuse fotod (kinnisvara pildistamise ABC, pildistamise ettevalmistus, vajaminev inventar, klassikalisemad vead, jpm);  
  • väljad ja lisategevused;
  • tõepärane informatsioon;
  • korras dokumentatsioon.

Veebiseminari viib läbi Kaanon kinnisvarabüroo maakler Annemai Tuvike.

 

Veebiseminar toimub 14. septembril kell 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

ESINEJA

Annemai Tuvike

Kaanon Kinnisvarabüroo maakler
Aastal 2016 alustasin tööd kinnisvaravaldkonnas ja selle aasta suvel täitub 5 aastat kinnisvaramaaklerina. Eelnevalt omandasin magistrikraadi Eesti Maaülikoolis.

Mulle meeldivad väljakutsed ja võimalus, et saan inimestel aidata ellu viia ühe oma unistustest – leida endale oma kodu. Oma esimese päris kodu võtmete kätte saamisel peegeldub klientide sära ja rõõm väga kaugele. Kinnisvaravaldkonnas töötades puudub rutiin, kõik päevad on erinevad.

Maakleritöö on aja jooksul väga palju muutunud ja aina olulisemaks muutub professionaalsus. Maakleritena ei ole me täna enam pelgalt vahendajad, vaid koostööpartnerid, kes on lisaks ka veel konsultandid, juristid, psühholoogid ja ehitusspetsialistid ning palju muudki vajadusel.
LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.