Järelvaadatav: Puhkusemajutus Kanaari saartel

Järelvaadatav: Puhkusemajutus Kanaari saartel
Tellimine
Järelvaadatav: Puhkusemajutus Kanaari saartel
NaN €
Näita käibemaksuga

Kas puhkusemajutus Kanaari saartel tundub päris hea mõte? Kuidas seda mõistlikult teha ja, mida enne kinnisvara soetamist teadma peaks - sellest kuuled 11 aastat Kanaari saartel kinnisvaraga tegelenud Eike Feigenbaumi käest.

 

Veebiseminaril käsitletavad teemad:

- Kuidas valida sobivat kinnisvaraobjekti puhkusemajutuse pakkumiseks?

- Milline on kinnisvara ostuprotsess Kanaari saartel? (lühidalt I veebiseminaril räägitu kokkuvõte)

- Millised otsused tuleb enne ostu ära teha ehk millisel määral soovib omanik ise objekti kasutada ja kui suure osa ajast on objekt kasutusel puhkusemajutuse pakkumiseks? Vastavalt nendele otsustele räägime lahti erinevad tegevused ja vajadused.

  • Omanik elab alaliselt majas sees ja puhkusemajutust pakutakse turistile kõrvalhoones, eraldi stuudiokorteris vms. Näiteks talumaja ehk finca puhul.
  • Omanik soovib käia ise tihti puhkamas. Puhkusemajutust pakub hetkedel kui objekt on oma pere puhkuseplaanidest vaba.
  • Omanik käib harva või hooajaliselt puhkamas (üks kord aastas para nädalat, talvehooaja vms.). Ülejäänud periood aastast pakub puhkusemajutust. Millised on “kuumimad” kuud puhkusemajutuse pakkumiseks?
  • Omanik ei kasuta ise objekti. Objekt on ette nähtud ainult investeerimiseks ja puhkusemajutuse pakkumiseks

- Kuidas on eriolukord mõjutanud Hispaania kinnisvaraturgu?    

- Kuidas käib puhkusemajutuse kui äritegevuse registreerimine eraisiku puhul Kanaari saartel? Millised dokumendid peavad olema ette näidata? Millised nõuded peavad olema täidetud puhkusekorteris? Milliseid makse peab tasuma Hispaania ja Kanaaride maksuametitele ja milliseid deklaratsioone tuleb nende kohta esitada?

- Puhkusemajutuse korteri haldamine ja teenuse pakkumise organiseerimine: check-in ja check-out, koristus, pisiremont, broneeringute jälgimine, suhtlus klientidega ning kõige eelnevaga seotud kulutused.

- Klientide leidmine ja reklaam puhkusemajutuse otsinguportaalides: airb’n’b, booking.com jmt ning sellega kaasnevad kulutused.

- Tootlus.

Veebiseminari eesmärk on anda juhised ja teadmised selle kohta, kas ja kuidas osta kinnisvara Kanaari saartele puhkusemajutuse eesmärgil. Lisaks on soov avada tausta ja selgitada eriolukorra tõttu toimunud muutusi Hispaania kinnisvaraturul.

Veebiseminari viib läbi kinnisvarabüroo Tenerife24 juht Eike Feigenbaum.

Veebiseminar toimus 29.09.2020

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Tellimine
Järelvaadatav: Puhkusemajutus Kanaari saartel
NaN €
Näita käibemaksuga
© AS Äripäev 2000-2024
  • Aadress: Vana Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
  • Klienditugi: 667 0099 (8:15-17:00)
  • E-post: [email protected]