Kuidas tööl turvaliselt AI-d kasutada

Interaktiivne ja praktiline e-kursus tehisintellektiga kaasnevatest küberohtudest

Kuidas tööl turvaliselt AI-d kasutada
Tellimine
Kuidas tööl turvaliselt AI-d kasutada
NaN €
Näita käibemaksuga

Kas AI on meile ohuks või abiks?

Tehisintellekt mõjutab meie tööd aina enam. See aitab lahendada keerukaid probleeme ja loob uudseid võimalusi, kuid sama palju ka uusi ohte. E-kursus aitab mõista tehisintellekti süsteemide toimimist ja võimalikke tagajärgi.

E-kursus sobib kõikidele töötajatele sõltumata tegevusvaldkonnast, kes kasutavad oma töös igapäevaselt arvutit. Paljud töötajad kasutavad järjest enam ChatGPT-d või sarnaste vestlusrobotite abi, mõtlemata sellega kaasnevatele ohtudele.

Viige kõigi oma töötajate teadmised korraga turvalisele tasemele.

 

E-kursus koosneb kolmest teemast ja teadmisi kinnistavatest harjutustest:

  1. Mis on tehisintellekt?
  2. Tehisintellekti pettused
  3. Tehisintellekti kasutamine tööl

Iga osa läbimine võtab 10-15 minutit ning õppida saab endale sobival ajal ja kohas, internetiga varustatud nutiseadmes. E-kursust saab kasutada ühe aasta jooksul piiramatu arv kordi ning see on mõeldud personaalseks kasutamiseks. Peale ostu sooritamist saadetakse Teile ühe tööpäeva jooksul e-postiga ligipääsuinfo. Seejärel võib õppimine alata.

Vaata demovideot

E-kursuse tulemusena osaleja:

  • teab, mis on tehisintellekt ja kus seda kasutatakse;
  • oskab ära tunda tehisintellektiga kaasnevaid pettuseid;
  • oskab kasutada tehisintellekti abi tööl;
  • järgib andmekaitse nõudeid tehisintellekti kasutamisel.

Kursuse läbinule väljastatakse soovi korral tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on terves mahus e-kursusel osalemine ja õpiväljundite saavutamine.

E-kursuse abil õppimine on hea võimalus oma meeskonda üheaegselt koolitada, sest töötaja valib ise, millal ta õpib, ning tänu lühikestele õpiampsudele ei vaja see keerulist ajaplaneerimist. Valides e-kursuse tervele meeskonnale, saadame juhile ülevaate tulemustest, kuidas meeskonnal kursusel läheb. Kui ettevõttes on üle 100 töötaja, palun küsige personaalset pakkumist aadressil [email protected].

E-kursuse autor

E-kursuse autor on Thea Sogenbits, kes on elukutselt kübermaailma äriturvalisuse ekspert. Ta aitab luua turvalisi ärimudeleid ning planeerida jätkusuutlikke protsesse. Thea nõustab organisatsioone toodete planeerimisel, küberturvalisuse kavandamisel, intsidentide lahendamisel ning organisatsiooni turbe planeerimisel.

Tellimine
Kuidas tööl turvaliselt AI-d kasutada
NaN €
Näita käibemaksuga
© AS Äripäev 2000-2024
  • Aadress: Vana Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
  • Klienditugi: 667 0099 (8:15-17:00)
  • E-post: [email protected]