Järelvaadatav: Kinnisvara Kanaari saartel – millist saart valida?

Järelvaadatav: Kinnisvara Kanaari saartel – millist saart valida?
Tellimine
Järelvaadatav: Kinnisvara Kanaari saartel – millist saart valida?
NaN €
Näita käibemaksuga

Sellel veebiseminaril võtame teemaks, mitte sedavõrd kinnisvaraostu eripärad Kanaari saartel Hispaania Kuningriigis võrreldes Eestiga, vaid just pigem läheneme teemale sedapidi - kuidas need 13 magnetina tõmbavat palmisaart üksteisest kinnisvara ostja jaoks erinevad.

Eestlastele on vähem teada väikesed Kanaari saared, mida on kokku lausa viis, aga mille nimed on eestlastele tundmatud: Alegranza, Isla de Lobos, Montana Clara, jne. Laiemalt tuntud on kaheksa suuremat saart ning eriti need saared, kus on ka lennujaamad, kuhu ka otselennud Euroopast puhkajatega maanduvad. Siiski pole info kõikide nende saarte kinnisvara kohta eestlase jaoks kergesti leitav. Gran Canaria ja Tenerife on suurtest saartest tuntumad, aga erinevused on suurte saarte vahel juba nende kahe saare looduse ja ajaloo osas, samuti kinnisvara oma iseloomult ja ka hinnad on märgatavalt erinevad.

 • Mis toimub täpsemalt kinnisvaras nendel kaheksal Kanaari saarel, mis on inimeste poolt asustatud? Kas üldse midagi on müügis?
 • Kas mõnel väiksemal saarel saab ehk väikese majakese üleüldse poolmuidu? Millised on hinnad?
 • Millist saart võiks investeeringu eesmärgil eelistada ja millist võiks endale suvilaks valida? Püüame valimise kergemaks teha jagades infot juurde.
 • Milliste klimaatiliste eripäradega tuleb kinnisvaraostul Kanaari saartele kindlasti arvestada?
 • Milliseid ajaloost lähtuvalt eripärasid kinnisvaraostja Kanaaridel kohtab ehk mida tähendab koobasmaja ja miks neid üldse Kanaari saartel leidub?
 • Kuidas üldse pääseb väiksematele naabersaartele nagu näiteks kunstnik Ave Nahkuri poolt eestlastele kuulsaks tehtud La Gomera, kus kinnisvara on tunduvalt odavam kui tuntud kuurortsaartel Tenerifel ja Gran Canarial? Milline on laevaliiklus ja lennuliiklus saarte vahel?
 • Kuidas üldse leida infot müügis oleva kinnisvara kohta teistel saartel peale Tenerife ja Gran Canaria? Kas ainuke võimalus on kohale minna ja hispaania keel ära õppida?
 • Aga kui tuleks hull idee ja tahaks mitte ühte maja, vaid tervet palmisaar korraga endale ära osta – kas saaks?

Kõigest sellest oleme rääkimas ohtra pildi- ja videomaterjaliga.

Keda huvitab, kuidas kinnisvaraost Kanaari saartel Hispaania Kuningriigis tehniliselt käib saab järelvaadata veebimiseminari SIIT, kellel on suurem investeerimishuvi ja soov tegeleda puhkusemajutusega need leiavad infot möödunud veebiseminarilt SIIT. Ning kuidas ennast ette valmistada kinnisvaraostuks Kanaaridel, saab kuulata SIIT.

Veebiseminar toimus 24.11.2022

Tellimine
Järelvaadatav: Kinnisvara Kanaari saartel – millist saart valida?
NaN €
Näita käibemaksuga
© AS Äripäev 2000-2024
 • Aadress: Vana Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
 • Klienditugi: 667 0099 (8:15-17:00)
 • E-post: [email protected]