Börsikauplemisega alustamine

Kuidas saavutada pikaajalist edu börsikauplejana?

Kestus: 8 akadeemilist tundi

Äripäeva Akadeemia

Koolitusel saad teada, kuidas börsikauplemisega alustada ning koolitus lõpuks on sul olemas individuaalne kauplemisplaan. Koolitaja Markus Tamm tutvustab kauplemisstiile, mille puhul ei pea turge päevasiseselt jälgima ehk mis sobivad inimestele, kes soovivad kaubelda päevatöö kõrvalt.

Börsikauplemine on tehtud igaühele kergesti kättesaadavaks, kuid statistiliselt ei saavuta enamik pikaajalist edu. Lühiajaline tootlus on toetavates turutingimustes tihti petlik. Kaasaegses ühiskonnas saab kauplemishuviline liiga palju informatsiooni, mis teeb üksinda alustamise keeruliseks. Koolitus annab praktilised näpunäited börsikauplemisega alustamiseks.

 

Koolitusel on võimalik osaleda ka veebi teel. Selleks saadame osalejatele enne koolitust Zoomi lingi ja ligipääsuinfo.  

 

Koolituse eesmärk on anda kauplemiseks vajalikud teadmised turupsühholoogiast, riskihaldusest ja tehnilisest analüüsist ning suunata läbi praktiliste harjutuste looma oma kauplemisplaan, mis aitaks rakendada börsidel turueelist ehk positiivset ootust teenida turgude keskmist ületavat tootlust.

 

Koolitusele on oodatud börsikauplemisest huvitatud inimesed, kellel puudub veel korrektne kauplemisplaan, et saavutada turgudel pikaajalist edu. Koolitusele on väga oodatud ka kõik need, kellel puudub varasem kauplemise kogemus.  Koolitus sobib ka neile, kes on juba kauplemisega tutvust teinud, kuid  kellel põhitöö või muude kohustuste kõrvalt pole võimalik igapäevaselt turge jälgida.

 

Koolitus sobib sulle juhul, kui vastad jaatavalt vähemalt ühele järgnevale küsimusele:

  • Sind huvitab börsikauplemine, aga ei tea, kust alustada?
  • Sa oled finantskauplemist proovinud, kuid pole suutnud seni edu saavutada?
  • Sa soovid teada saada, mida teevad edukad börsikauplejad teisiti?
  • Sinu jaoks on keeruline iseseisvalt aktsiaid valida?
  • Sa tahad teada, kuidas oma börsitehinguid paremini hallata?

 

Koolituse tulemusena osaleja:

  • Analüüsib aktsiate hinnagraafikuid, et määrata paremaid tehingu sisenemis- ja väljumiskohti.
  • Teab, kuidas hallata kauplemisportfelli riske ja arvutada aktsiapositsioonide suurust.
  • Mõistab, kuidas tõenäosustes mõtlemisega tekitada endale kaupleja mõtteviis.
  • Hindab börsikauplemist stressirohke ennustamistegevuse asemel perspektiivika teenimisvõimalusena.
  • Omab isiklikku börsikauplemise tegevusplaani.

 

Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on terves mahus koolitusel osalemine. Õpitulemusi hinnatakse kauplemisplaani koostamise harjutuse, hinnagraafikute analüüsimise arutelu kaudu ning koolituse lõpus tehtava testi abil. Koolituse lõpus tehtav test sisaldab valikvastustega küsimusi, mis võtavad olulisemad koolitusel õpitud punktid kokku. Koolituspäeva lõpuks on osalejatel kauplemisplaan vajalike sammudega iseseisvaks börsikauplemiseks.

 

Koolituse põhimõte on kauplemise teoreetilist osa õpetades tekitada arutelusid, vastata küsimustele ning koolitust läbiva praktilise harjutusega võimaldada osalejatel tekitada omale individuaalne kauplemisplaan, mida saab hiljem börsikauplemisel rakendada.

 

Koolitus koosneb neljast plokist - põhitõed ja psühholoogia, riskihaldus ja tõenäosus, tehniline analüüs ja tehinguhaldus, kauplemise dokumenteerimine. Kasutatavad õppemeetodid on teoreetiliste teemade esitlemine lühiloengu formaadis, praktilised harjutused, arutelud, analüüs, küsimused - vastused, hindamine.

 

Koolitus toimub vastavalt valitsuse poolt kehtestatud nõuetele – auditooriumis, kus on kasutusel kõik ohutust tagavad meetmed ja/või veebis Zoom keskkonnas. Veebis osalejatele saadetakse enne koolitust link ja ligipääsuinfo.

 

Maht: 8 akadeemilist tundi

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner. Loe lähemalt SIIT.

  

Markus Tamm:

"Minu kasum ei tule sellest, et mul oleks aktsiaid valides õigus, vaid sellest, et võidud suudavad kaotused kinni maksta ja kauplemistulu jääb üle. Kauplemine on raske, sest inimesed ei ole loomu poolest head kaotajad. Mina tahan olla parim kaotaja, sest see loob pikaajalise edu börsil."

 

Loe Markus Tamme arvamusartiklit Äripäevas:

Alustava börsikaupleja kaheksa suurimat viga

 

 

KOOLITAJA

Markus Tamm

Börsikaupleja, blogi TraderMarkus.com autor, videokanali Börsijutud.ee kaassaatejuht
Markuse esimene kokkupuude finantsturgudega pärineb aastast 2007, kuid teadliku börsikauplemisega alustas ta üle 4 aasta tagasi, millest viimased 3 aastat on USA aktsiaturul kauplemine olnud tema igapäevane põhitegevus. Markus on lugenud üle 50 kauplemisraamatu, kuulanud üle 1000 tunni helimaterjale, analüüsinud kümneid tuhandeid aktsiagraafikuid, uurinud edukate kauplejate tööd ning osalenud mitmetel veebikoolitustel, samuti Alexander Elderi töötoas Ameerikas.

Markuse jaoks ei tähenda finantsturud enam pelgalt varade kasvatamist, vaid sellest on saanud igikestev protsess ja elustiil. Koolitajana lähtub ta põhimõttest, et börsikauplemine ei pea olema stressirohke arvamismäng, vaid läbi teadliku portfellihalduse saab igaüks valida endale sobiva stiili, et kasvatada aktsiaturul oma jõukust. Markusele meeldib finantsturgude teemadel arutleda. Läbi teiste koolitamise tahab ta edasi anda oma kogemusi ja mõtteviisi.
AJAKAVA

09:30 - 09:45

09:30 - 09:45

Kogunemine ja tervituskohv

09:45 - 11:30

09:45 - 11:30

1. Börsikauplemise põhitõed, psühholoogia

11:30 - 11:45

11:30 - 11:45

Kohvipaus

11:45 - 13:15

11:45 - 13:15

2. Kauplemisplaani koostamine, riskihaldus, tõenäosus

13:15 - 14:00

13:15 - 14:00

Lõuna

14:00 - 15:30

14:00 - 15:30

3. Tehniline analüüs, aktsiatehingute haldamine

15:30 - 15:45

15:30 - 15:45

Kohvipaus

15:45 - 17:00

15:45 - 17:00

4. Tehingute dokumenteerimine ja hindamine, lõputest

REGISTREERIMINE
24.09.2022 Börsikauplemisega alustamine
Hind:
375 €
450 € km-ga
Osalejate arv:

Lisainfo:
Äripäeva Akadeemia | Vana-Lõuna 39/1, Tallinn
6670 439 | [email protected]

Lisainfo
Osalemise tingimused

Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üks nädal enne igat koolituspäeva saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0439. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni nädal enne kogu koolitusprogrammi algust, pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest; kui teatate vähemalt 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Äripäeva Akadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 667 0439 või [email protected].

Vaata ka neid