Viis sammu eduka müügini

Müügi põhitõdede interaktiivne e-kursus tulemuslikuks müügitööks

Viis sammu eduka müügini
Tellimine
Viis sammu eduka müügini
NaN €
Näita käibemaksuga

E-kursus sobib suurepäraselt inimestele, kes alles asuvad tööle müügivaldkonnas või kelle töö üheks osaks on müüa oma toodet või teenust. Interaktiivne õppeprogramm kohandub kasutaja vajadustele, olenemata õppija tasemest. Hästi tehtud müük loob usaldust ning tõstab kliendi huvi toote või teenuse järele.

Kursusel omandatakse teadmisi müügiks valmistumiseks, kliendi tähelepanu võitmiseks ja veenmiseks ning müügi edukaks lõpuleviimiseks.

E-kursus aitab tõstab müügiga tegeleva inimese enesekindlust ja parandab ettevõtte klientide ostukogemust.

E-kursus koosneb viiest teemast ja teadmisi kinnistavatest harjutustest: 

 1. Sissejuhatus tänapäevasesse müüki
 2. Ettevalmistus müügiks
 3. Eduka müügiprotsessi viis sammu
 4. Telefonimüük ja kõnede analüüs
 5. Teadmiste kontroll

E-kursuse läbimiseks tuleks arvestada umbes 3 akadeemilise tunniga, kuid ülesannete täitmisele kuluv aeg on individuaalne ja võib toodud mahust erineda. Kursust on võimalik jätta pooleli ning jätkata endale sobival ajal. Kursust saab läbida endale sobival ajal ja kohas ning internetiga varustatud nutiseadmes. E-kursust saab kasutada ühe aasta jooksul piiramatu arv kordi ning see on mõeldud personaalseks kasutamiseks. Peale ostu sooritamist saadetakse Teile e-postiga ligipääsuinfo ühe tööpäeva jooksul. Seejärel võib õppimine alata.

Vaata kursuse demovideot

E-kursuse tulemusena osaleja:

 • oskab ennast müügiks ette valmistada ja häälestada;
 • mõistab tulemusliku müügi protsesse;
 • teab, kuidas omandatud teadmiseid müügis rakendada.

Kursuse läbinule väljastatakse soovi korral tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on terves mahus e-kursusel osalemine ja õpiväljundite saavutamine.

E-kursuse abil õppimine on hea võimalus oma meeskonda üheaegselt koolitada, sest töötaja valib ise, millal ta õpib, ning tänu lühikestele õpiampsudele ei vaja see keerulist ajaplaneerimist. Valides e-kursuse tervele meeskonnale, saadame juhile ülevaate tulemustest, kuidas meeskonnal kursusel läheb. Palun võtke meiega ühendust aadressil [email protected], et küsida personaalset pakkumist Teie meeskonnale.

E-kursuse autor

E-kursuse autor Mihkel Reinsalu on aktiivselt tegutsenud juhtimis- ja müügikoolitajana alates 2003. aastast. Ta on töötanud tippjuhina, reklaamidirektorina, müügijuhina ja müügiinimesena Eesti Päevalehes, Äripäevas ja Raadio 2-s. Mihkel on olnud Eesti Päevalehe vastutav väljaandja ja peadirektor ning Artist Siseraadiod OÜ tegevjuht, juhtinud Äripäeva Akadeemiat. Mihkel on olnud Coop Eesti juhtide arengu- ja järelkasvuprogrammi koolitaja.

Mihkel Reinsalu2

Tellimine
Viis sammu eduka müügini
NaN €
Näita käibemaksuga
© AS Äripäev 2000-2024
 • Aadress: Vana Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
 • Klienditugi: 667 0099 (8:15-17:00)
 • E-post: [email protected]