Transpordi-ja logistika võtmeisikud 2015

Otsi targalt! Parima võtmesisiku leiad leksikonist
Transpordi-ja logistika võtmeisikud 2015 pilt
Ilmumisaasta: 2015 Lehekülgi: 352 Kirjastus: Äripäev, Infopank Agent

Äripäev koostab majandusajalugu ja Eesti ettevõtjaid kajastavaid leksikone. Äripäev on kirjastanud võtmeisikute leksikone juba 12 aastat, esimene leksikon „Tippjuhid“ ilmus 2002. aastal.

Äripäeva võtmeisikute teatmike sarjast ilmus esimene leksikon „Jaekaubanduse võtmeisikud“ samuti 2002. aastal.

Leksikonide eesmärk on väärtustada valdkondade võtmeisikuid ning ühtlasi kajastada Eesti

ettevõtluse ajalugu.

Äripäeva Infopanga ja logistikauudised.ee koostatud „Transpordi-ja logistika võtmeisikud 2015“ leksikon on kuueteistkümnes kes-on-kes-tüüpi raamat „Eesti majanduse leksikoni“ sarjas.

Raamatusse võtsime  transpordi ja logistikavaldkonna suuremate ettevõtete võtmeisikud, samuti teiste valdkondade ettevõtete logistikaga seotud isikud, kui ka ülikoolide vastava ala võtmeisikud.

Algbaasina kasutasime Äripäeva infopanga Agent ja Äripäeva TOPide andmebaase ning varem Äripäeva poolt kirjastatud leksikonide  andmeid. Samuti kasutasime  info leidmiseks ettevõtete ja ülikoolide kodulehekülgi.

Juba teist korda oleme üles otsinud logistikasektori võtmeisikud ja koondanud nad ühtede kaante vahele. Nende kahe raamatu vahel voogab logistikaajalugu – igaüks võib vaadata ja võrrelda kuidas on meie logistikaäri maastik muutunud ja kes on ajale vastu pidanud.

Miks tellida Transpordi ja logistika võtmeisikud 2015 leksikon?

• Leksikon annab ettekujutuse inimestest, kes töötavad Eesti suuremates transpordi ja logistika ettevõtetes väärtustab seeläbi oma ala spetsialiste

• annab ülevaate transpordi ja logistikaga tegelevate ettevõtete juhtidest ja vastava tegevusala kutsetunnistust omavatest võtmeisikutest

• võimaldab tundma õppida partnerite ja konkurentide tausta, on abiks suhtlemisprobleemide lahendamisel

• Äripäeva Infopanga poolt koostatud Finants-ja raamatupidamise võtmeisikute leksikonis on CV-line info 1100 võtmeisiku kohta, koos fotodega.

Tellimine